Кримінальні події

У колабораціонізмі підозрюється мешканець Львівщинин: отримав посаду керівника псевдовідділу поліції в окупованому населеному пункті Херсонщини

Отримав посаду керівника псевдовідділу поліції в окупованому населеному пункті Херсонщини – у колабораціонізмі підозрюється місцевий мешканець

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури повідомлено про підозру громадянину України у колабораційній діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, після повномасштабного вторгнення військ РФ на територію України та захоплення регіону, підозрюваний вступив у злочинну змову із загарбниками та наприкінці травня 2022 року добровільно погодився на зайняття посади керівника так званого правоохоронного органу «Скадовського відділу народної поліції».

Підозрюваний, виконуючи завдання військових РФ, схиляв своїх колишніх колег до співпраці з ними. Він особисто займався підбором кандидатів та співробітників, здійснював матеріально-технічне забезпечення діяльності незаконно створеного підрозділу, а також надавав вказівки щодо незаконного затримання громадян.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ у Львівській області за оперативного супроводу УСР у Львівській області ДСР НП України.

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

Голос Сокальщини на GoogleNews