Кримінальні події

У Львові поліцейські за допомогою викладеного відео знайшли осіб, які викинули кота з вікна

У Львові поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом виявленого відеозапису в соціальній мережі

Встановлено осіб, які відзняли та оприлюднили відео. Ними виявилися двоє підлітків-львів‘ян.

Працівники поліції 18 січня під час моніторингу виявили у соціальній мережі відеозапис, на якому зафільмовано, як двоє невідомих осіб викинули кота з вікна багатоповерхівки.

Поліцейські встановили місце, де відбувалася дана подія, туди було скеровано слідчо-оперативну групу. З’ясовано, що відео зробили двоє львів‘ян віком 15 та 16 років, учні одного з училищ Львова.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.300 (ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі. Проводиться досудове розслідування.

Деталі про те як патрульні знайшли підлітків, які викинули кішку з 9 поверху

Напередодні, в соціальній мережі інтернет, в одній зі спільнот, в якій допомагають тваринам, опублікували відеозапис, на якому двоє неповнолітніх кидають кішку з 9 поверху будівлі. Даний інцидент викликав резонанс у користувачів інтернету. Небайдужий чоловік написав листа на сторінку патрульної поліції у Львівській області і з того моменту все почалося. Попри те, що не було викликів на 102 і на той момент ніхто із заявами не звертався ми не змогли лишитися осторонь цієї ситуації і прес-служба разом з 1 батальйоном почали пошуки. Спільними зусиллями вирахували будівлю де відбулася подія та осіб, які це вчинили.

За лічені хвилини адреси де проживають підлітки передали екіпажам. Патрульні поїхали до них додому. Мама одного із хлопців була вражена від почутого. Її 16-річний син визнав, що дійсно знімав подію на відео. На місце викликали слідчих Шевченківського відділу поліції. Також, слідчі отримали заяву при вчинення злочину від небайдужих громадян.

Нагадаємо, в Україні за жорстоке поводження із тваринами передбачена відповідальність у Кримінальному кодексі. Крім того, у серпні 2017 року набув чинності закон щодо впровадження гуманного ставлення до тварин. Відповідно до прийнятого закону, жорстоке поводження визначається як «знущання над тваринами, в тому числі бездомними, що спричинило муки, що завдало їм фізичні страждання, тілесні ушкодження, каліцтва або призвело до загибелі»

Голос Сокальщини на GoogleNews