Кримінальні події

У Львові до 13 років ув’язнення засуджено колаборант, яка намагалася втекти до Польщі через Львівщину

Колаборантку, яку під час спроби втекти в Польщу затримали прикордонники, засуджено до 12 років тюремного ув’язнення з конфіскацією майна.

Відповідний вирок виніс Галицький районний суд Львова. Зрадницю, яка працювала на окупантів у Криму, засуджено за державну зраду ( ч. 1 ст. 111 Кримінального Кодексу України).

Посадовицю одного з так званих «міністерств» окупованого росією Криму весною цього року виявили оперативники Львівського прикордонного загону в одному із пунктів пропуску. Колаборантка намагалася виїхати у Польщу. В подальшому зрадниця мала намір через білорусь потрапити до росії.

Правоохоронці зібрали достатню доказову базу, яка підтверджує, що фігурантка надавала допомогу представникам рф в проведенні підривної діяльності проти України. Зокрема, протягом 2014-2021 років, перебуваючи в Криму на відповідальній посаді так званого «Міністерства економічного розвитку», колаборантка особисто сприяла запровадженню окупаційного режиму в регіоні та відкрито підтримувала злочини російських військових та агресію рф проти України.

Заходи із припинення протиправної діяльності проводили оперативні співробітники Львівського прикордонного загону спільно зі співробітниками СБУ у Львівській області за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.

Голос Сокальщини на GoogleNews