Кримінальні події

У Раденичах Мостиської громади відбулося урочисте відкриття меморіальних дошок Героям громади

Встановили їх на фасаді Раденицького ЗЗСО І-ІІ ст.

Напередодні, 11 лютого, у селі Раденичі Мостиської громади відбулося урочисте відкриття меморіальних дошок, повідомляє Яворівська РВА.

Першу відкрили на честь Романа Бурбіля — випускника місцевої школи, який загинув 29 серпня 2023 року, захищаючи територіальну цілісність України. Другу – на честь Богдана Возняка, який загинув під час виконання бойового завдання 10 червня 2023 року. Встановили їх на фасаді Раденицького ЗЗСО І-ІІ ст.

На урочистій церемонії відкриття були присутні батьки, рідні та друзі загиблих, педагоги та учні, жителі громади, представники Мостиської міської ради. Після відкриття меморіальних дошок учасники заходу поклали там квіти та лампадки.

Настоятель храму провів поминальний молебень та освятив пам’ятні знаки. Присутні, схиливши голови в мовчанні, віддали данину світлій пам’яті Романа, Богдана та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.

«Відтепер пам’ятні знаки на стіні школи будуть постійним нагадуванням для нас та наступних поколінь про патріотизм і героїчні подвиги захисників рідної Батьківщини. Світла пам’ять про Героїв назавжди залишиться у наших серцях», – зазначають у Яворівський РВА.

Голос Сокальщини на GoogleNews