Кримінальні події

В Червонограді відкрили оновлений сервісний центр МВС

У Червонограді відбулося офіційне відкриття оновленого сервісного центру МВС. Про це йдеться у повідомленні головного сервісного центру МВС.

Центр облаштували у новому приміщенні. Тепер там можна значно швидше зареєструвати авто, замінити необхідні дані в свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу або ж скласти іспити на право керування.

Сервісні центри МВС нового зразка побудовані за принципом прозорого офісу й оформлені в єдиному візуальному стилі. Завдяки електронній черзі, сучасній інформаційній системі, планшету оцінки якості обслуговування, процес отримання послуг для громадян значно спростився. Тож, як запевняють його працівники, усі послуги займатимуть від 30 хвилин до 2 годин.

У Червоноградському МРЕВі працює 9 спеціалістів, які планують обслуговувати за день близько 100 мешканців Червонограда, Сокальського і Радехівського районів. І ще серед послуг центру: замовлення довідки про несудимість он-лайн, перевірка своїх знань з ПДР на безкоштовному тренажері й ознайомлення з інструкцією для тих, хто хоче вперше отримати водійське посвідчення. А ще центри є інклюзивними, тому обладнані полицями з книгами та дитячими куточками.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.