Кримінальні події

В одній зі шкіл Львова розпилили перцевий балончик: життю дітей нічого не загрожує

Сьогодні у середній загальноосвітній школі №91, що на вул. Варшавській, учень розпилив у коридорі закладу перцевий балончик.

Діти, які вийшли на перерву, надихались, як наслідок, до них викликали медиків. У дитячій лікарні святого Миколая сімом дітям надали необхідну медичну допомогу на відпустили додому, трьох дітей госпіталізували у відділення старшого дитинства.

«Між третім і четвертим уроком учень 10 класу вийшов на коридор і розпилив перцевий балончик, який придбав кілька днів до цього у супермаркеті. Коли діти почали виходити на перерву, вони надихалися і почали звертатися у медпункт. Станом на зараз є діти, які перебувають у лікарні. Зараз проводимо роботу з цим учнем, уже телефонували до мами, так виглядає, що дитина із сім’ї у складних життєвих обставинах. Також ми проведемо профілактичні заходи для попередження у майбутньому таких речей у всіх школах», – розповів керівник міського управління освіти Андрій Закалюк.

Як пояснила керівниця міського управління охорони здоров’я Марта Матюшко, до дитячої лікарні святого Миколая доправили 10 дітей.

Сімом із них надали необхідну допомогу і відправили додому на амбулаторне лікування. А трьох дітей госпіталізували у відділення старшого дитинства лікарні, де медики продовжують надавати їм необхідну терапію.

Голос Сокальщини на GoogleNews