Головна / Кримінальні події / В пункті пропуску Угринів порушник намагався перевезти бурштин в газовому балоні

В пункті пропуску Угринів порушник намагався перевезти бурштин в газовому балоні

Зловмисник намагався приховати його у газовому балоні автомобіля.

Так, сьогодні в пункт пропуску «Угринів – Долгобичув» для виїзду до Республіки Польщі прибув транспортний засіб на іноземній реєстрації під керуванням 46-річного мешканця Волині. Для перетину кордону обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим засвідчив відсутність товарів та предметів, заборонених чи обмежених до переміщення через митний кордон України.

На підставі системи аналізу ризиків митники скерували авто у відведене місце для поглибленого огляду. Там під час спільного митно-прикордонного контролю у резервуарі для скрапленого газу (газовому балоні) було виявлено 6,6 кг. необробленого каміння різної геометричної форми жовто-коричневого кольору.

Отже, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що утруднюють їх виявлення.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Бурштин та автомобіль «ФОРД MONDEO», 1998 року випуску вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду. 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty − 10 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!