Головна / Кримінальні події / В Сокалі на порядку денному – стан боротьби із злочинністю

В Сокалі на порядку денному – стан боротьби із злочинністю

24 липня 2014 року в прокуратурі Сокальського району проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів району, на яку запросили представника прокуратури Львівської області.

На порядку денному було питання про стан боротьби із злочинністю працівниками правоохоронних органів Сокальського району впродовж І півріччя 2014 року.

Координаційна нарада відзначила, що правоохоронними органами району за вказаний вище період збережено тенденцію на посилення протидії злочинності та корупції в районі, забезпечено належне виконання положень нового Кримінального процесуального кодексу України, що сприяло гуманізації кримінального процесу, підвищенню ефективності захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави, однак наявні певні недоліки в організації роботи не сприяли досягненню вагомих позитивних результатів.

За останні місяці звітного періоду помітна тенденція до покращення стану розкриття кримінальних правопорушень (відсоток розкриття на даний час становить 49,5%, тоді як в цілому по області цей показник становить 47,2%), однак незадовільним залишається стан розкриття майнових злочинів, а особливо крадіжок (173), грабежів (3), розбоїв (3), шахрайств (38) тощо.

Протягом першого півріччя 2014 року на території району не скоєно жодного умисного вбивства та тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть особи. Проте залишаються нерозкритими три умисні вбивства минулих років.

У зв'язку із відкриттям в червні 2014 року митного поста "Угринів", актуальним постало питання профілактики та попередження вчинення кримінальних правопорушень у цій сфері, а тому необхідно скоординувати роботу правоохоронних органів району на цьому напрямку, в тому числі щодо попередження негативних проявів корупції.

За результатами координаційної наради, стан боротьби із злочинністю працівниками правоохоронних органів Сокальського району визнано таким, що потребує якісного покращення •та ще не повністю відповідає вимогам чинного законодавства та криміногенній ситуації в регіоні. У зв'язку з цим, у прокуратурі району розроблено комплекс заходів, спрямованих на підвищення ефективності запобігання і протидії злочинності та корупції, її профілактики, забезпечення дотримання конституційних прав громадян.

Георгій НЕКРИЛОВ,
прокурор району.   

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

13 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!