Кримінальні події

В Соснівській міській лікарні встановлено порушення у виплаті заробітної плати і факти збільшення посадових окладів чотирьом керівникам

У Держпраці встановили факти встановлення премій керівнику закладу при наявній заборгованості по зарплаті

За дорученням Першого віце-прем᾿єр-міністра – Міністра економіки України Олексія Любченка Державною службою України з питань праці завершено перевірку за фактами заборгованості по заробітній платі на комунальному підприємстві «Міська лікарня Соснівської міської ради» (Львівська область)

Про це повідомили у Держпраці.

Під час інспекційного відвідування встановлено факти порушення строків виплати заробітної плати, а також виплати її не в першочерговому порядку. Загальна сума заборгованості становить 1,7 млн грн перед 72 працюючими та 19 звільненими працівниками за квітень-червень цього року.

Нагадаємо: Прокуратура відкрила кримінальне провадження за невиплату зарплати медиками Соснівської лікарні

Також встановлено, що у травні відбулося зменшення тарифних ставок і посадових окладів всіх працівників закладу. Паралельно з цим зафіксовані факти збільшення посадових окладів чотирьом керівникам та встановлення премій керівнику закладу. Зазначимо, що це відбувалося за наявності заборгованості із виплати заробітної плати.

Матеріали заходу контролю вже спрямовані до органів Національної поліції для порушення кримінального провадження по факту умисної невиплати заробітної плати медичним працівникам, що містить ознаки злочину, відповідальність за який передбачена статтею 175 Кримінального кодексу України.

Голос Сокальщини на GoogleNews