Кримінальні події

Від початку місяця на Львівщині громадяни здали у підрозділи поліції 123 одиниці зброї

До кінця жовтня мешканці мають можливість добровільно звернутися у підрозділи поліції  щоб здати зброю, боєприпаси, вибухові речовини та спеціальні засоби, що зберігаються незаконно, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. 

Про це Голосу Сокальщини повідомили у Поліції Львівської області

Від початку місячника  добровільної здачі зброї, станом на 16 жовтня, мешканці Львова та області здали правоохоронцям 123 одиниці зброї, зокрема:

  • мисливської нарізної – 11 од.;
  • мисливської гладкоствольної – 70 од;
  • холодної – 37 од.;
  • іншої – 5 од.

Також у підрозділи поліції здано – 341одиницю боєприпасів.

Окрім того, здано 26 одиниць спеціальних засобів:

  • газових пістолетів, револьверів – 19 од.;
  • пристроїв травматичної дії – 7 од.

Усю здану зброю та боєприпаси скеровано на експертне дослідження у Львівський науковий експертно-криміналістичний центр МВС України.

Нагадаємо, ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України передбачає відповідальність за носіння, зберігання, придбання, передачу чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин, а також за виготовлення чи ремонт кинджалів, фінських ножів. Максимальне покарання, яке загрожує правопорушникам –до семи років позбавлення волі.

Разом з тим, відповідно до ч.3 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України, передбачене звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка вчинила злочин, передбачений ч.1,2 цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

585940996
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.