Кримінальні події

Винники та сусідні населенні пункти – під наглядом поліції охорони

Управління поліції охорони у Львівській області приймає під охорону усі об’єкти підприємницької діяльності (магазини, заклади громадського харчування, побуту тощо) з метою безпеки персоналу, відвідувачів та забезпечення охорони майна у місті Винники. Там вже працює наряд групи реагування. Винники — місто-супутник Львова.

Поліція охорони пропонує мешканцям Винник. Чижків, Підберізців, Підгірного, Підбірців та Лисиничів – надійні охоронні системи, зручні для користування. У злочинця, який зіштовхнеться з системою, що стоїть на озброєнні поліції охорони, не виникає навіть бажання зламати її чи саботувати.

Співробітники поліції охорони займаються не тільки охороною своїх об’єктів, а й надають практичну допомогу іншим підрозділам Національної поліції України. Групами реагування за повідомленнями чергових частин Львівської області в середньому за добу здійснюється до 10 виїздів на місце вчинення протиправних дій. Наряди діють в єдиній дислокації з ГУНП України у Львівській області, приймають участь у пошуку викраденого автотранспорту та виставляються по відпрацюванню оперативних планів, реагують на повідомлення громадян про злочини. На рахунку поліцейських охорони попередження хуліганств, грабежів, розбоїв, тощо.

Загалом Управління поліції охорони Львівщини надає такі послуги:

–         Фізична охорона;

–         охорона квартир;

–         GPS спостереження;

–         реагування

–         пультова охорона;

–         фізична безпека;

–         монтажні послуги

–         терміновий виклик;

–         протипожежна сигналізація;

–         охорона цінностей.

Поліція охорони – єдина в Україні охоронна структура, працівники якої мають визначені Законом права та повноваження на озброєну охорону та застосування владних функції щодо правопорушників. Ми на ринку охоронних послуг понад 65 років.

Для замовлення охорони звертайтесь за телефонами 080, 099, 097, 073 – 050 22 20;

Телефон чергової частини Управління поліції охорони у Львівській області 032-252-30-87

Управління поліції охорони у Львівській області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.