Кримінальні події

Під час нічного патрулювання побили члена Сокальської варти

14 вересня у нічне патрулювання Сокалем вирушили двоє правоохоронців, двоє членів громадського формування "Сокальська варта" та представник від відділу освіти, вчитель Сокальської ЗШ  IIII ст. №5.

Близько 23 год., переходячи дорогу біля магазину "Родинна ковбаска", ми почули нецензурну лайку, галас біля фонтану. Міліціонер запропонував підійти туди, зробити людям зауваження, щоб не галасували та не матюкались. Підійшовши до фонтану, ми побачили шестеро молодих чоловіків, які голосно розмовляли і розпивали алкогольні напої. На зауваження міліціонера не галасувати і не розпивати алкогольні напої в громадських місцях, чоловіки, які були уже добряче напідпитку, зробили вигляд, що це не вони вживають нецензурну лексику, і пиво, яке ховають  теж не їхнє.

Після розмови з ними, ми уже зібралися йти. Міліціонери пішли попереду, ми  за ними. Аж тут двоє чоловіків з компанії підійшли до члена нашого громадського формування і почали шарпати його за одяг. Побачивши це, я повернувся і хотів забрати нашого хлопця, бо добре розумів, що з п'яними чоловіками не варто вступати в суперечку. Ми почали йти, аж раптом один з чоловіків, сокальчанин К., вдарив кулаком в обличчя члена "Сокальської варти".

Правоохоронці відразу ж затримали правопорушника і доставили його в Сокальський райвідділ міліції. Постраждалий написав заяву в черговій частині і наступного дня зняв побої.

Ми хочемо, щоб слідство у цій справі було результативним, об'єктивним і щоб винний був притягнений до відповідальності.

Степан ПЕНЦАК,
керівник ГФ "Сокальська варта".

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.