Головна / Кримінальні події / Відшкодовано завданих збитків на 14 мільйонів

Відшкодовано завданих збитків на 14 мільйонів

У 2013 році за матеріалами Головного оперативного відділу ДПІ у м. Червоноград зареєстровано 27 кримінальних правопорушень у сфері оподаткування. Всього забезпечено відшкодування завданих державі збитків по виявлених правопорушеннях – 14 млн. 340 тис. грн.

Протягом минулого року працівники ГОВ ДПІ у м. Червоноград провели ряд заходів, спрямованих на виявлення фальсифікату на ринку алкогольних напоїв. Виявлено два підпільні цехи з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв, вилучено підакцизних товарів на загальну суму 1010,35 тис. грн., в тому числі: алкогольних напоїв – на 286,1 тис. грн., спирту – на 504,3 тис. грн., тютюнових виробів – на 219,95 тис. грн. Зареєстровано три кримінальні провадження за ст. 204 ч. 1-2, та за ст. 204 ч. 3-1 Кримінального Кодексу України, складено 21 протокол про адміністративне правопорушення.

В серпні-грудні 2013-ого працівники ГОВ ДПІ у м. Червоноград під час проведення комплексу широкомасштабних заходів під умовною назвою «Метал-2013», встановили факти прийому чорних та кольорових металів. Виявлено 11,7 тонн брухту чорних металів та 42 кг кольорового металу, зареєстровано два кримінальні провадження за ст. 213 та 172 КК України, складено вісім протоколів про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП, по яких, за рішенням суду, стягнено 1710 грн.

Богдан ШЕВЧУК,
заступник начальника, начальник ГОВ ДПІ у м. Червоноград ГУ Міндоходів у Львівській області, підполковник податкової міліції.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!