Кримінальні події

Встановлено особу, яка причетна до незаконного вивезення сміття у Тартакові

Поліція встановила особу, яка причетна до вивозу сміття на територію Тартакова

Працівники Сокальського відділення поліції Червоноградського відділу ГУ НП у Львівській області встановили особу, котра причетна до вивозу сміття на території Тартаківської сільської ради.

За інформацією начальника сектору превенції, майора поліції Сокальського відділення Олександра Сідельника, місцевий мешканець попередньо домовившись із перевізником направив автомобілі з львівським сміттям з Кам’янка-Бузького району до Тартакова.

За попередньою інформацією, він ніби то знайшов місце, де все було домовлено, отже і скерував туди фури із непотребом. За даними правоохоронців, чоловік сам працює на вантажівці і вивозить сміття, найвирогідніше за свої послуги він отримав винагороду. Дослідча перевірка надалі триває.

Нагадаємо, в ніч на 9 вересня у Тартаків було завезено 4 фури сміття. Це близько 200 тон непотребу невідомого походження. Про це повідомили активісти села у мережі Фейсбук. Правоохоронці оперативно визначили номера автомобілів. Як зазначив сільській голова Тартакова Степан Орловський, коментуючи радіо «Сокаль» інформацію, йому нічого не відомо про походження сміття, із ситуацією розбираються правоохоронні органи.

радіо “Сокаль”

Голос Сокальщини на GoogleNews