Головна / Кримінальні події / У Червоноградській школі керівник прокуратури провів лекцію

У Червоноградській школі керівник прокуратури провів лекцію

Керівник Червоноградської місцевої прокуратури Ярослав Гарасимчук відвідав учнів 10-11 класів Червоноградської загальноосвітньої школи №12 та провів лекцію на тему: “Прокуратура і суспільство”. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

В її ході він  зосередив увагу на роботі відомства та його ролі як державного органу, на основних правилах особистої безпеки, дотриманню вимог кримінального законодавства, Кодексу України про адміністративні правопорушення, згубній дії наркоманії та небезпеці участі у Інтернет-іграх із суїцидальним спрямуванням.

«Головна мета зустрічі – профілактика яка, як відомо, є найкращим способом упередження злочинів. Знання того, яка відповідальність настане за те чи інше протиправне діяння, все-таки змусить учнів задуматись про доцільність його вчинення. Школярі повинні зрозуміти, що необдуманий крок може перекреслити успішне майбутнє», – зазначив керівник місцевої прокуратури.

Школярі уважно слухали та ставили питання, активно брали участь в обговоренні усіх тем, а також пообіцяли дотримуватись висловлених порад. Найбільше учні цікавились відмінностями адміністративних правопорушень від кримінальних, новинами законодавства щодо безпеки дорожнього руху, а також протидією корупції в органах прокуратури.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen − 1 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!