Головна / Кримінальні події / У Львові поновлено права неповнолітніх ув’язнених на здобуття освіти, – прокуратура

У Львові поновлено права неповнолітніх ув’язнених на здобуття освіти, – прокуратура

Прокуратурою області перевірено стан додержання вимог чинного законодавства у сфері надання освітніх послуг в діяльності Державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» (слідчий ізолятор).

Перевірка засвідчила, що гарантоване ст.53 Конституції України право на здобуття повної загальної середньої освіти керівництвом загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №55 м. Львова та ЛУВП №19 забезпечується не в повному обсязі.

Адміністрацією ЛУВП №19 не укладено угоду про співпрацю із будь-яким загальноосвітнім навчальним закладом м. Львова, хоча фактично навчальний процес для 2 неповнолітніх ув’язнених шкільного віку розпочався.

Так, навчальний процес з неповнолітніми ув’язненими здійснюється 4 дні в тиждень (по 2-4 уроки щоденно), однак це в повному обсязі не може забезпечити виконання відповідних навчальних програм із дисциплін.

Також, ув’язнені діти не забезпечені всіма необхідними підручниками із предметів, що порушує їх право на здобуття якісної освіти.

З метою усунення виявлених порушень, прокуратурою області у жовтні цього року внесено вказівку керівництву ЛУВП №19, яка на даний час розглянута і задоволена.

Крім цього, скеровано лист до Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради з метою вжиття заходів щодо поновлення прав неповнолітніх ув’язнених на освіту.

Прес-служба прокуратури Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!