Кримінальні події

У Львові розпочалась міжнародна зустріч учасників проекту Інтерполу «Міленіум»

22 травня, стартувала дводенна зустріч робочої групи проекту «Міленіум» («Millennium») Міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол. У ній беруть участь поліцейські 43 країн-учасниць цього проекту. Відкрив захід перший заступник Голови Нацполіції України В’ячеслав Аброськін.

За словами В’ячеслава Аброськіна, у своїй діяльності злочинні угрупування розвиваються в ногу з часом, застосовуючи новітні технології та схеми.

«Такі групи відіграють значну роль у заборонених законом сферах діяльності. Це набуло глобальних масштабів, тож розслідування їх протиправної діяльності правоохоронними органами окремої країни не дасть ефективного результату», – наголосив перший заступник глави Нацполіції.

Він додав, що Інтерпол започаткував проект «Міленіум» у 2000-му році у відповідь на поширення впливу євразійський злочинних груп, особливо з країн колишнього СРСР, на території Європи та країн Євросоюзу. Сьогодні у проекті беруть участь 43 країни, а впродовж останніх років Україна стала одним з найактивніших його учасників.

В’ячеслав Аброськін підкреслив, що місце проведення робочої зустрічі учасників міжнародного проекту обрано з урахуванням внеску України у протидію організованій злочинності. Метою заходу є посилення взаємодії між країнами-учасницями у цій сфері. Зокрема, йдеться про обмін інформацією щодо «злодіїв у законі», лідерів та членів злочинних угруповань, а також про об`єднання спільних зусиль заради протидії організованій злочинності.

Очільник кримінальної поліції України наголосив, що цього року за наказом глави Нацполіції Сергія Князєва та за підтримки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у структурі Національної поліції створений новий підрозділ – Департамент стратегічних розслідувань.

«Наша мета – створити реально діючу систему, яка має відмовитися від концепції «протидії» організованій злочинності, створити принципово нову концепцію боротьби з цим явищем, спрямовану на його максимально можливе знищення», – підкреслив В’ячеслав Аброськін.

Він також зазначив, що представникам таких категорій як «злодії в законі», лідерам злочинних угруповань, а також їх членам буде існувати важче з кожним днем.

«Всім злочинцям, які «заробляли» злочинним шляхом гроші в Україні, з кожним днем буде все важче й важче їх легалізовувати в інших державах світу. Побудовані вілли не знадобляться, бо не зможуть їх використовувати. Й так буде надалі», – зазначив перший заступник глави Нацполіції України.

Нагадаємо, Голова Нацполіції представив керівника новоствореного Департаменту стратегічних розробок.

Департамент комунікації Національної поліції України 65811023

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.