Кримінальні події

У приватному помешканні на Сокальщині виявили понад 3 кг ртуті

29 березня у приватному помешканні на Сокальщині виявили понад 3 кг ртуті. Її вилучили представники ДСНС. Небезпечну знахідку знайшов у власному приватному господарстві мешканець села Бутини Сокальського району. Це була гумова грілка з ртуттю масою близько 3,2 кг. Про це радіо «Сокаль» повідомив заступник голови СРДА Микола Поліщук, який разом і з рятувальниками виїжджав на місце події.

Підрозділ оперативної групи Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області вилучив ртуть, передав на експертизу, результати якої будуть відомі найближчими днями, додав заступник голови СРДА.

Ртуть – надзвичайно токсичний матеріал. І сам цей метал, і всі його сполуки відносяться до 1-го, найвищого, класу небезпеки. ртуть – єдиний метал, який починає випаровуватися вже при кімнатній температурі +18°С! Причому виявити пари ртуті можна тільки за допомогою спеціальних приладів, так як вони безбарвні і не володіють ніяким запахом. Для живого організму не буває безпечних доз парів цього підступного металу. Найдрібніші крапельки ртуті можуть розсипатися на дрібні кульки-крапельки і закотилася в щілини та інші важкодоступні місця, звідки почнуть випаровуватися і отруювати все живе навколо. Ртуть, яка потрапляє в організм людини, виводиться назовні дуже повільно, і розподіляється по всіх органах. При вдиханні вона накопичується, перш за все, в легенях, а потім – у крові, печінці, нирках, шлунково-кишковому тракті і в головному мозку.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.