Кримінальні події

У результаті співпраці з небайдужими громадянами правоохоронці викрили зловмисників, причетних до розповсюдження наркотиків у Львові

У результаті співпраці з небайдужими громадянами правоохоронці викрили зловмисників, причетних до розповсюдження наркотиків у Львові

Правоохоронці Львівщини закликають мешканців долучатись до спільноти @drughunterslviv123 у месенджері Telegram, створеній з метою протидії розповсюдженню наркотичних та психотропних засобів, а також виявлення зловмисників, причетних до вчинення таких кримінальних правопорушень.

Так, завдяки інформації, яку небайдужі громадяни надали у спільноту @drughunterslviv123 у  месенджері Telegram, 14 вересня у Шевченківському районі Львова поліцейські викрили двох мешканців Житомирської області віком 20 та 21 рік, у яких вилучено велику кількість згортків та фасованих пакетів з речовинами, схожими на наркотичні засоби «амфетамін», «канабіс» та психотропну речовину «ПВП». Відкрито кримінальні провадження, проводяться досудові розслідування.

«У Головному управління поліції Львівщини 10 вересня відбулась нарада за участі правоохоронців та представників громадських організацій щодо координації спільних дій у боротьбі з розповсюдженням наркотичних речовин та психотропних препаратів. На цій нараді було прийнято рішення щодо розширення співпраці із спільнотою @drughunterslviv123 у месенджері Telegram та залучення до неї якомога більшої кількості громадян. Викрити цих зловмисників стало можливим саме завдяки співпраці мешканців з поліцією на цій платформі», – зазначив заступник очільника поліції Львівщини Тарас Сабанюк.

Нагадаємо, спільнота працює у Львові і вже довела свою ефективність у боротьбі з розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин – від початку року викрито більше 20 розповсюджувачів наркотиків.

Поліцейські Львівщини закликають мешканців долучатись до спільноти @drughunterslviv123 у месенджері Telegram.
«Ви можете надсилати фото та відео з «закладчиками» та їх покупцями, які шукають наркотики і поліцейські реагуватимуть на такі повідомлення негайно. До цієї співпраці будуть задіяні співробітники Управління боротьби з наркозлочинністю, а також інших служб та підрозділів поліції Львівщини, патрульні поліцейські, громадські організації та усі небайдужі громадяни. Співпрацювати з правоохоронцями мешканці можуть анонімно. Лише спільними зусиллями ми зможемо ефективно боротись з розповсюдженням наркотиків», – наголосив заступник очільника поліції Львівщини.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.