Головна / Кримінальні події / Юрій Рудавський – авторитетний дільничий Сокальського райвідділу міліції

Юрій Рудавський – авторитетний дільничий Сокальського райвідділу міліції

Дільничний інспектор – одна з центральних фігур в міліції, важлива особа для кожного жителя міста чи села. Щодня, щогодини він працює з людьми, розв'язує їхні проблеми, допомагає в складних життєвих ситуаціях. Дільничний інспектор – це особливий статус працівника міліції, покликання душі – допомагати іншим.

Одним з кращих дільничних інспекторів Сокальського райвідділу міліції є Юрій Рудавський. Як і його товариші, він несе службу цілодобово, адже, якщо у когось трапляється лихо, то людина, незважаючи на пору доби, будній чи святковий день у першу чергу звертається до нього. І він не вправі відмовити у допомозі, адже оперативне та належне реагування на кожен антисоціальний прояв є запорукою зростання довіри населення до органів внутрішніх справ в цілому. А чим більше довіри до міліції, тим більше поваги до влади й усієї держави.

Народився Юрій у Свитазеві. У 1998 році вступив до Національ­ного університету "Львівська політехніка", де здобув спеціальність "хімік-технолог". Згодом одружився, виховує маленького сина Павлика.

Службу в Сокальському райвідділі міліції розпочав у 2005 році на посаді дільничного інспектора міліції. Чуйний та уважний у ставленні до людей, швидко завоював авторитет на своїй дільниці. Тож у 2012-му його перевели на посаду старшого дільничного інспектора міліції.

Юрій Богданович обслуговує три сільські ради: Перв'ятицьку, Княжівську та Смиківську, на території яких проживає майже 11 тисяч осіб. Мабуть, жодної садиби не залишилось на цій території, до якої б він не завітав, а його комунікабельність, доброзичливість, вміння вислухати та допомогти як словом, так і ділом позитивно впливають на стосунки з людьми і сприяють розкриттю злочинів.

Щодня зі своїми проблемами до нього звертаються десятки людей, тож деколи йому доводиться втручатись у зовсім не міліцейські справи, розкривати злочини, вчинені на побутовому грунті. Водночас займається й боротьбою з крадіями та іншими зловмисниками, перевихованням сімейних дебоширів, охороною громадського порядку, профілактикою і перевіркою осіб так званого підоблікового елементу, розглядом звернень та скарг громадян. В цьому йому допомагають громадські помічники Олег Савін, Володимир Масляк.

З початку року старший дільничний інспектор Юрій Рудавський склав 15 адміністративних протоколів за різними правопорушеннями, розкрив два злочини – крадіжку і нанесення тілесних ушкоджень.

Володимир СПІЧАК,

начальник Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській обл.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!