Головна / Кримінальні події / На Львівщині невідомі особи пропонують керівникам підприємств за хабар вирішити проблеми з перевіркою

На Львівщині невідомі особи пропонують керівникам підприємств за хабар вирішити проблеми з перевіркою

На адресу Виконавчого комітету Червоноградської міської ради надійшло повідомлення з Головного управління Держапраці у Львівській області, де повідомляється, що від імені посадових осіб Головного управління напередодні заходів державного контролю до суб’єктів господарювання телефонують невідомі особи. Вони представляються посадовими особами Головного управління та пропонують за грошову винагороду допомогти керівнику підприємства з вирішенням питань щодо проведення перевірок.

Також невідомі, нібито від імені посадових осіб Головного управління, надсилають повідомлення до суб’єктів господарювання з вимогою здійснити перерахування коштів на банківські картки.

Наголошуємо: такі дії є незаконними, а вказані особи вчиняють протиправні дії, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України.

Якщо до Вас звертаються такі шахраї, або у випадку виникнення будь-якої іншої підозри, просимо невідкладно повідомляти Головне управління Держпраці у Львівській області за телефоном 032-235-76-73 або особисто за адресою м. Львів, пл. Міцкевича, 8, 7 поверх.

Нагадаємо, на виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо детінізації зайнятості, 10 лютого стартувала інспекційна кампанія. Зокрема Головним управлінням Держпраці у Львівській області разом з інспектором праці Червоноградської міської ради проводяться масові перевірки з питань виявлення неоформлених трудових відносин у сфері торгівлі, громадського харчування та готельному комплексі. Відповідно до вимог чинного законодавства у разі здійснення інспекційного відвідування, інспектор праці зобов’язаний пред’явити службове посвідчення.

Відтак, закликаємо громадян бути обачними!

Інспектор праці Червоноградської міської ради

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!