Кримінальні події

За два дні у масивах ДП «Рава-Руське ЛГ» майже 10 гектарів лісу знищено внаслідок умисного підпалу

Як можна назвати українців, які допомагають ворогові? Як можна свідомо, одним помахом руки спалити десятки років праці лісівників? Чим завинили молоді насадження дерев? Як провинилися тварини, для яких спалені деревця були будинком.

А тепер ні дерев, ні травин, лише чорний попіл… Навіщо нам Вороги із за кордону, коли ми маємо таких українців?

26 і 27 березня — це дні, коли відбулось три умисних підпали у лісових масивах ДП «Рава-Руське ЛГ», в результаті чого згоріло 9,7 га. лісових культур. Підпали були виявлені в Рава-Руському лісництві, одночасно в трьох локаціях – квартал 19, 20 і 29. При максимальному пориві вітру та посушливій погоді пожежа поширювалась дуже швидко.

Осередок вогню вдалось локалізувати завдяки швидкої реакції 60-ти працівників державної лісової охорони та понад сто небайдужих громадян с. Річки, с. Забір’я, с. Равське, с. Синьковичі, с. Шабельня та м. Рава-Руська. Для погашення вогню була використана власна техніка: 2 пожежні машини, 2 модуля, ранцеві оприскувачі, 2 трактора з плугами, трактор з бочкою.

Комісія вже опрацьовує наслідки завданих збитків. Матеріали будуть передані в правоохоронні органи для встановлення винних осіб. Про те, можемо вже стверджувати, що палій готував дану операцію заздалегідь, адже були знайдені підготовлені матеріали для підпалювання.

Хочемо звернутися до особи, яка здійснила підпал: спаливши ліс, Ви допомогли Росії знищувати Україну. Майже 10 га. української землі залишилось без лісу та тваринки згоріли живцем. Ми лісівники даний ліс обов’язково відновимо, і вже в цьому році посадимо, на місці згарища, нові дерева. Але просимо Вас звернутися до своєї совісті. Що вона Вам відповідає знаючи, що Ви вкрали в України десятки років, поки посаджені сіянці виростуть такими, якими вони були до підпалу? Запитайте себе, чим Ви кращі за диверсантів?

Стихія вогню не обминула і інші лісництва. На вихідних відбувся підпал сухої трави на сільськогосподарських угіддях, що знаходились поблизу лісових масивів Потелицького лісництва ДП «Рава-Руське ЛГ». Силами лісової охорони та місцевих мешканців вдалось локалізувати вогонь, не допустивши його до Держлісфонду.

Шановні громадяни, звертаємось до Вас з проханням не палити траву, там живуть звірі, вони також хочуть жити. Навіть ворогів живими не спалюють.

Дякуємо усім, хто прийшов на допомогу та допоміг побороти стихію. Разом ми сильні. Разом –ми УКРАЇНА

Слава Україні! Слава українській землі! Українському лісу бути!!!598503239

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.