Кримінальні події

За минулі вихідні поліцейські Львівщини виявили 25 порушень правил полювання

Правоохоронці закликають мисливців дотримуватися правил поводження із зброєю та природоохоронного законодавства.

Нагадаємо, що від 14  серпня у  мисливських угіддях  Львівщини розпочався сезон полювання на пернату дичину. Співробітники територіальних підрозділів поліції, дільничні офіцери поліції, інспектори з контролю за обігом зброї та працівники інших служб поліції Львівщини у складі мобільних груп проводили рейди, в ході яких перевіряли наявність дозвільних документів та справність зброї. Кім того, правоохоронці проводили роз’яснювальну роботу щодо недопущення нещасних випадків на полюванні та профілактики браконьєрства.

Так, за два вихідні дні, 14 та 15 серпня, правоохоронці склали 21 протокол за ст.192 (Порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік) та 4 протоколи – за cт.85. (Порушення правил використання об’єктів тваринного світу) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Протягом цього часу на території  Львівщини не було зареєстровано жодної надзвичайної події з використанням мисливської вогнепальної зброї.

Співробітники поліції й надалі перевірятимуть мисливські угіддя та проводитимуть профілактичні бесіди з мисливцями.

Правоохоронці нагадують, що за порушення природоохоронного законодавства в сфері мисливства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Відділ комунікації поліції Львівської області 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.