Кримінальні події

За приватизацію землю у Брюховичах на лаві підсудних опинився експосадовець міського управління земельних ресурсів

За процесуального керівництва прокурорів Галицької окружної прокуратури міста Львова завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишнього начальника одного із відділів Львівського міського управління земельних ресурсів за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).

Слідством встановлено, що обвинувачений, через неналежне виконання своїх службових обов’язків, вчинив дії, які в подальшому призвели до вибуття з державної власності земельної ділянки державного лісового фонду загальною площею 1,15 га, що знаходиться у смт. Брюховичі. Внаслідок чого спричинив державним інтересам тяжкі наслідки.

Прокуратурою вживаються заходи щодо звернення до суду для скасування права приватної власності на землю та повернення  вказаної ділянки.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури

Голос Сокальщини на GoogleNews