Кримінальні події

За рахунок порушників антикорупційного законодавства на Львівщині бюджет поповнився на 350 000 гривень

Прокурорами області протягом 9 місяців поточного року забезпечено обов’язкову участь прокурора в розгляді судом 675 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, складених уповноваженими особами Національної поліції України та Національного агентства з питань запобігання корупції.

Серед фактів порушень вимог антикорупційного законодавства поширеними є порушення вимог фінансового контролю: несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування по ст. 172-6 КУпАП.

Наприклад, у справах про порушення вимог фінансового контролю та несвоєчасне без поважної причини подання до Єдиного державного реєстру декларацій особам, уповноваженим на виконання функцій держави та місцевого самоврядування до відповідальності з накладенням адмінстягнення у вигляді штрафу притягнуто, в тому числі 2 депутати обласної ради, 5 посадових осіб облдержадміністрації, 14 правоохоронців.

Загалом, завдяки принциповій позиції прокурорів Львівської області, за результатами судових розглядів стягнуто штрафів на суму 350 тис грн.

Відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.