Кримінальні події

Загострення криміногенної ситуації на Львівщині немає, – Олександр Шляховський

Сьогодні, 16 лютого, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Олександр Шляховський взяв участь у позачерговій сесії Львівської обласної ради.

Очільник поліції Львівщини розповів, що від 14 лютого і до особливого розпорядження правоохоронці переведені на посилений варіант несення служби, закликав мешканців Львова та області не піддаватись паніці та спільно протистояти загрозам, які виникають в умовах гібридної війни.

«На Львівщині збільшено кількість патрулів та нарядів поліції для забезпечення публічного порядку. Співробітники Ситуаційного центру в режимі онлайн за допомогою камер відеоспостереження системи «Безпечна Львівщина» (усього 1126 камер) постійно моніторять ситуацію. Це ж стосується співробітників усіх інших служб та підрозділів поліції – оперативників, слідчих, вибухотехніків… Під охорону взяті об’єкти критичної інфраструктури. Також ми здійснюємо взаємообмін з суміжними службами, на яких покладено забезпечення безпеки в регіоні. Наголошу, що у Львові та в області не спостерігається загострення криміногенної ситуації», – розповів Олександр Шляховський.

Нагадаємо, сьогодні, 16 лютого, депутати Львівської обласної ради зібралися на позачергову сесію для заслуховування інформації щодо стану готовності територіальної оборони Львівської області та вжиття невідкладних заходів у випадку надзвичайної ситуації.

Відділ комунікації поліції Львівської області585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.