Головна / Кримінальні події / Завжди на посту

Завжди на посту

В черговій частині Сокальського райвідділу міліції світло не гасне ніколи. Щоранку, йдучи на роботу, бачу як тут збираються працівники різних служб карного розшуку, слідчого, відділення громадського порядку…, обмінюються новинами, запитують як минула ніч. Чергова частина, зрештою, як і весь райвідділ, останнім часом змінилася: тут поставили нові вікна і двері, камеру спостереження, нові меблі.

Минулої п’ятниці чергували старший лейтенант міліції Віктор Сухомлинов та його помічник старший сержант міліції Роман Мавко (на знімку вгорі). Представляючи їх, заступник начальника райвідділу з кадрового забезпечення майор міліції Олександр Антонюк сказав:

– Черговий або інакше помічник начальника райвідділу міліції  фігура важлива, від його дій залежить кінцевий результат нашої роботи. Він, в разі необхідності, викликає дільничних інспекторів чи повідомляє їх про злочини, які відбулися на територіях населених пунктів, які вони обслуговують, організовує виїзди слідчооперативної групи на місце події тощо. Віктор Сухомлинов прийшов до нас недавно, але вже зарекомендував себе якнайкраще. Він добре знає свою роботу.

П’ять років вислуги має Віктор Сухомлинов, який раніше працював у карному розшуку Червоноградського міського відділу міліції. Тож пройшов добру школу гарту. Запитала його, з чим найчастіше звертаються в міліцію сокальчани.

– З крадіжками, відповів він.  Особливо "гаряче" було на Андрія: познімали багато дверей, інші хуліганства були. Дільничним довелось "попотіти". А ще часто телефонують з приводу сімейних сварок, конфліктів, бійок. Ці справи важко владнати, як і привести до тями п’яних бешкетників.

Три роки служить у райвідділі міліції оперуповноважений карного розшуку старший лейтенант Василь Федик, шість  дільничний інспектор капітан Василь Ткач (на знімку внизу). За цей час у всяких тарапатах побували, всякого надивилися, довелось і крадіїв ловити, і сімейні конфлікти "гасити", і на розслідування вбивств виїжджати, і шахраїв затримувати. На місце подій їх возить водій старший сержант Василь Васьків. А ще в його обов’язки входить реєструвати всіх, хто приходить у райвідділ. Розмовляючи з юнаками, чула, що вони, попри труднощі, невелику зарплатню, всетаки люблять свою роботу, намагаються виконувати її добросовісно і чесно.

І сьогодні, в день свого професійного свята, вони, як і весь особовий склад райвідділу міліції, який очолює досвідчений правоохоронець полковник Ярослав Ващишин,  на посту. Ярослав Васильович вимагає від своїх підлеглих перш за все дотримуватись законності, а ще  бути об’єктивними, людяними, пам’ятати, що мають справу з людьми. Стражі порядку в районі активно долучилися до реформ, розпочатих в українській міліції. Адже вони спрямовані передусім на те, щоб змінити її імідж, а роботу повернути в потрібне суспільству русло  фахову й чесну боротьбу з усіма видами протизаконня.

Справді, міліцейська служба нелегка. Тож бажаємо, щоб хоч в цей день правоохоронці могли спокійно відзначити своє свято.

Валентина БЛУДОВА.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 − thirteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!