Головна / Поезія / Поетеса Зоряна Бедронь

Поетеса Зоряна Бедронь

В особливому чеканні учні п. Надії Пинки, адже зустрічали поетесу, колишню ученицю своєї вчительки Зоряну Бедронь. До поетичних надбань рідного краю належать і її вірші, які друкувались у районному часописі «Голос з-над Бугу», альманасі «Соколиний край». Наше свято проходило під гаслом «Думками зрію, а в душі дитя…» Поезія для неї – це поклик душі, служіння родині, людям, красі, добру. Свято розпочалося з молитви «Отче наш» та Молитви до Матінки Божої за мир в Україні. Учні читали інсценізовані вірші про зиму, інсценізували і «Зіроньку» (адже ім’я Зоряна – це зірка), яка прийшла на свято із небесних світів із свічкою і зіркою добра: Оксанка Радик, яка зіграла цю роль, подарувала поетесі зірочкувитинанку, а Зима (Анастасія Гаманюк) спрезентувала витинанки сніжинок і листівкувітання. Святослав Гузар прочитав власний вірш, і це теж був дарунок поетесі. Ведучі звернулися за ласками для всіх і виконали пісню на слова З. Бедронь, музику Я. Ксенюк «Миколай». Вперше на святі прозвучав твір поетеси «На землю падає сніжок», покладений на музику. Маркіян Чабан, Максим Смаль прочитали і подарували поетесі свої акровірші «Зорянка». Вітали всіх гостей і Ангелики (Роксана Романів та Юлія Лись). Читаючи поезію «Киця-донечка», учні дарували свої роботи із творчих проектів «Котики-Муркотики», «Диво-коник». Поетеса не приховувала радості і вдячності за таку теплу зустріч зі своїми шанувальниками. Вивчаючи поезію «На добраніч», учні захотіли зібрати колискові, які співали їм бабусі і мами. Учням 24 класів дуже сподобалася поезія члена літературно-мистецького об’єднання «Колос» Зоряни Бедронь. Вона ніжна, тепла, як любляче материнське серце. Очевидно, що витоки цієї любові від її трьох дітей, яких вона виховує патріотами, прагне, щоб вони виросли успішними, впевненими у своїх силах дітьми. У її віршах відчувається велика любов до родини, найдорожчих у світі людей. Богдан Рак прочитав поезію, де звертається до батьків, які виховують дітей, патріотів рідної землі.

А Зоряна Бедронь прочитала кілька своїх віршів, присвячених Майдану і нинішній війні. Ці вірші з автографами вона подарувала учням, батькам, вчителям. Присутні з радістю спілкувалися з поетесою. Оксана Стадник спрезентувала чудовий різдвяний подарунок – дідуха, який зробила власноруч.

А перша вчителька Зоряни Бедронь – Надія Пинка – зберігала багато років творчі роботи поетеси і тепер подарувала їх колишній учениці, зазначивши, що вона була надзвичайно допитливою, творчою. Теплота, відчуття краси і радості світилися в очах батьків – М. Пантелейко, яка прочитала вірш «Я пам’ятаю», і О. Байрак – поезія «Весна». Вірші Зоряни Бедронь декламували і педагоги, також читали свої поетичні строфи, це: О. Сніжко, О. Сумбаєва. Вже четвертий рік ми реалізуємо проект «Поети рідного краю», про що розповідали на святі Г. Свистун, О. Павлик, Н. Криштоф. Вчителька Надія Пинка була дуже горда за свою ученицю. Талан – даний Богом, але треба виховати культуру, створити благодатне підґрунтя, на якому росте і розквітає талант. Девізом вчителя Надії Пинки є cлова: «Сім’я і школа – дві руки, на які спирається дитина». Кожна її дитина – це ясна зоря, яка освітлює дорогу всім, несе добро, радість і вдячність.

Клуб педагогічної майстерності «Творчий неспокій ім. В. Сухомлинського» – майстерня, де співпрацюють учні, вчителі, поети, батьки. Тут ми маємо змогу побувати у світі надії, дитячої мрії, краси, мужності і мудрості.

Голова батьківського комітету М. Чабан подякувала Зоряні Бедронь за цікаву зустріч і побажала нових успіхів у світі поезії, і надалі оспівувати родинне гроно, суцвіття калинове рідного краю, непохитну віру і крилату мрію своїх наставників.

Ірина ФЕРКО, вчитель Сокальського НВК «ЗШ І-III ст. №4 ліцей».

Любов ШУЛЬГАН, член клубу «Творчий неспокій», вчитель Сокальської ЗШ І-III ст. №5.

Оксана МАРТИНЮК, член клубу «Творчий неспокій», вихователь санаторної школиінтернату м. Сокаль.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

thirteen − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!