Головна / Поезія / Поезія – це завжди неповторність

Поезія – це завжди неповторність

Теплого осіннього ранку Жвирківська ЗШ І-ІІІ ст. зустрічала гостей. Адже 24 жовтня на базі школи відбувся районний семінар бібліотекарів, а головне – зустріч з місцевою поетесою, вчителем початкових класів школи, Галиною Дробиняк, під назвою «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі». Присутні мали змогу познайомитись з поетесою, доторкнутися до чарівних струн її творчості. Захід організувала і провела бібліотекар Жвирківської школи О. Левицька.

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Н. Іванойко привітала учасників семінару, побажала плідної роботи, хорошого настрою та приємного спілкування.

Сокальська земля багата на талановитих людей, особливе місце серед яких займають митці слова. Є люди, які живуть, як і сотні інших, а поговориш – і відчуєш: перед тобою особистість, багата внутрішнім світом людина. Саме такою є Галина Дробиняк, поетеса, вчитель, член літературно-мистецького об'єднання «Колос», вірші якої друкувались у газеті «Голос з-над Бугу» та «Чарівниці», і просто добра, товариська, осяяна Божою іскрою жінка.

Кажуть, що людина знає менше про себе, ніж бачать це збоку. Галина Зджанська, близька подруга пані Галини, розповіла про життя і творчість поетеси, супроводжуючи свою розповідь слайдовою презентацією. Багато щемних слів, ностальгічних спогадів прозвучало з вуст найближчих друзів Галини Дробиняк: Н. Іванойко, І. Залоги, С. Ковалишин.

Про народження збірки «Друзям і ворогам», яка з'явилася друком у 2009 році, розповіла Світлана Мусій, директор Сокальської МАН.

Учні, вчителі школи – учасники свята, читали вірші поетеси, які нікого не залишили байдужими, виконували пісні на слова авторки: «Зачудована кульбабка», «Веселий художник» та «Мальви». На завершення зустрічі учасники гурту «Гармонія» виконали пісню «Осінні квіти».

Голова методоб'єднання високо оцінила роботу бібліотекаря, була в захопленні від заходу, в якому поєднали різні форми і види роботи. Присутні були зачаровані поезією своєї землячки і залишили теплі відгуки про цю зустріч.

Ольга ГЕЙКО,
бібліотекар, вчитель української мови і літератури.

Фото Людмили БУРЧИН.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!