Поради

10 основних життєвих цілей для збалансованого життя

При проектуванні свого комфортного життя, без сумніву, життєві цілі повинні бути записані в 10 категоріях. Ось вони:

  1. Особистий розвиток
  2. Здоров’я та фітнес
  3. Сім’я та друзі
  4. Хобі та захоплення
  5. Фінансові цілі
  6. Кар’єра
  7. Пригоди
  8. Подорожі
  9. Спосіб життя
  10. Залишення спадщини

Перераховані вище цільові області знаходяться в ранговому порядку, який, на мій погляд, являє собою пріоритет, в якому вони повинні розглядатися в контексті Вашого життя.

Наш успіх у житті починається з нашої власної відданості особистісному розвитку, і саме тому я почав з цього.

Далі йде ваше власне здоров’я. Без чудового живого здоров’я страждає вся інша частина нашої мети-досягнення і життя.

Далі йде сім’я і друзі. Немає ніякого сенсу бути успішним у своїй кар’єрі і життєвих цілях без міцного фундаменту – сім’ї і друзів.

Потім це ваше хобі та захоплення, які вам дійсно подобаються. Вони повинні бути пріоритетом у Вашому житті, інакше вони стануть жертвою вашої кар’єри, яка є наступною важливою областю цілей.

Категорії цілей 7, 8 і 9 з 10 категорій життєвих цілей подібні “глазурі на торті” і приведуть до подальшої реалізації життя… подорожі, пригоди, стиль життя – ці цільові області, такі як хобі та захоплення, допомагають створити життя, яке є захоплюючим, сміливим і повним пригод. Проблема полягає в тому, що вони вимагають грошей, часто багато.

Коли ви досягнете успіху в досягненні своїх фінансових і кар’єрних цілей, ви зможете ще більше насолоджуватися плодами своєї праці.

Проблема з перерахуванням цих цілей у такій послідовності рейтингу полягає в тому, що це лише моя особиста думка, і ви можете мати іншу точку зору. Але це не страшно. Найголовніше, що ви ставите і досягаєте збалансованих цілей в цьому списку з 10 областей життєвих цілей.

Про 10 життєвих цілей

Більшість книг та програм самодопомоги щодо встановлення цілей, які я слухав у свої перші дні, здавалося, зосереджувалися на захоплюючих цілях, більш традиційних цілях, пов’язаних із способом життя, подорожами та пригодами. Це ті цілі, які легше написати, і ті, які ви можете отримати в захваті. Ці цілі також важливі для комфортного життя.

Більше цілей ви можете знайти в списках на сайті goal-life.com.

Вони часто є цілями, які забезпечують “чому” мені потрібно прагнути, вдосконалюватися і рости. Чому мені потрібно розвивати себе і мати відмінну кар’єру, крім того, щоб забезпечити свою сім’ю, жити хорошим життям, подорожувати по світу, жити в хорошому будинку, не турбуватися постійно про гроші?

10 життєвих цілей – це цілі, які я змінив зі свого початкового списку 100 цілей, створеного у віці 30 років, щоб мати більш цікавим для більшості людей, що живуть у розвиненому світі. Хоча ці цілі, як мені здається, здадуться вам важливими, деякі з них можуть виявитися для вас абсолютно недоречними. Якщо ви так думаєте, то без проблем змініть будь-яку з них або все. Моє головне бажання – щоб вони дали вам ідеї і надихнули вас на створення власного списку з 100 життєвих цілей.

Витратьте час на розробку цих цілей, які надихають вас на повноцінне життя.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.