Головна / Поради / 15 фактів про новому клубному будинку PHILADELPHIA Concept House на Печерську

15 фактів про новому клубному будинку PHILADELPHIA Concept House на Печерську

Сучасна архітектура, ергономічні планувальні рішення, стильні громадські простору, комплексна система безпеки – характеристики, які будуть втілені в проекті PHILADELPHIA Concept House. Клубний будинок знаходиться в Печерському районі Києва, в оточенні бізнес-центрів, вишуканих ресторанів, арт-просторів, фітнес-клубів і скверів.

Переваги проекту

Прекрасна локація. Адреса житлового комплексу ФІЛАДЕЛЬФІЯ – Кловський узвіз, 19. Резиденти тримають руку на пульсі масштабних культурних і бізнес-подій Києва.

Ексклюзивний архітектурний проект. Динамічний фасад, який змінює зовнішній вигляд залежно від точки огляду завдяки заломлення сонячного світла, – можливість поглянути на архітектуру як на мистецтво.

Приватність. Завдяки системі контролю доступу ніхто не зможе порушити особистий простір резидентів. Вхід до будинку і ліфт буде можливий за допомогою індивідуальних карт, доступних тільки для мешканців і персоналу будинку.

Безпека. Передбачена система відеоспостереження за громадськими зонами з можливістю перегляду запису з смартфона.

Упорядкована територія, де пріоритет відданий пішоходам.

Інновації. Запланована SFERA living system. Основний канал комунікації резидентів з керуючою компанією ATMOSFERA – додаток SFERA. Буде встановлена ​​система «розумний дім».

Консьєрж-сервіс, що забезпечує якісне виконання побутових завдань, що надходять від мешканців.

Стильний club lounge для важливих зустрічей.

Системи кондиціонування, очищення і іонізації повітря, що забезпечують комфортний мікроклімат в будинку.

Лімітована колекція квартир. У ЖК PHILADELPHIA Concept House буде всього 65 квартир з однією, двома і трьома кімнатами. Привабливий варіант для інвесторів – дворівнева квартира з просторою терасою.

Панорамні вікна і високі стелі, а значить, максимум світла, сонця і повітря в квартирах.

Можливість перепланувати житлове простір, поки будинок будується.

Підземний паркінг з системою вентиляції, протипожежною автоматикою, диспетчеризацией інженерних систем.

Перші поверхи активні, а значить, ключові об’єкти інфраструктури, що забезпечують щоденний комфорт, будуть розташовані в самому будинку.

Насичена інфраструктура району. Неподалік від об’єкта знаходиться все найважливіше для якісного життя: ресторани, супермаркети, медичні центри, арт-студії, спортивна інфраструктура, дитячі сади і центри раннього розвитку, школи вивчення іноземних мов, сквери і парки, поштові відділення та відділення банків тощо.

Реалізацією займаються SAGA Development і Perfect Group. Якщо ви зацікавлені проектом ЖК PHILADELPHIA Concept House на Печерську, можна дізнатися у відділі продажів. Менеджери зорієнтують щодо вартості квадратного метра і умов придбання нерухомості.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eight − 7 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!