Поради

4G антени: для чого потрібні та де вигідно купити

Для телевізора чи іншого обладнання, як вловлює радіохвилі, потрібна антена. Вона підсилює сигнал, робить його чіткішим. Великою популярністю серед споживачів користуються 4G антени. Підключення допомагає отримати якісний інтернет-сигнал у місцях з поганим покриттям. Магазин IT Centre пропонує широкий асортимент CDMA товарів. Повний список пропозицій ось тут. Доставка здійснюється у регіони країни.

Для чого використовують 4G антени та на що звернути увагу при покупці

Прогресивна частина людства не може уявити свого життя без інтернету. Це засіб для розваг, роботи, навчання та саморозвитку. Інтернет здатен зникати з мобільних приладів через низьку якість сигналу. У такому випадку підсилити сигнал зможе 4G антена. Вона потрібна навіть у тих випадках, коли користувачі купують роутери чи модеми. Поганий сигнал мобільної мережі понижує швидкість роботи інтернету, а часом і зовсім стає причиною його зникнення.

Приєднання антени до пристрою здатне повністю виправити проблему. Перед покупкою слід проаналізувати, який пристрій підходить для конкретного випадку. Усі антени поділяються на два види: направлені та спрямовані. Останній тип найбільш популярний. Антени спрямованого типу ефективні на відкритій місцевості, тому їх вибирають жителі заміських будинків.

Обираючи пристрій, слід проаналізувати такі параметри:

  • коефіцієнт підсилення у децибелах;
  • відповідність роз’ємів антени та технічних приладів;
  • довжина кабелів;
  • спосіб кріплення антени.

Важливим параметром є діапазон частот. Потрібно проаналізувати мережу, яка буде використовуватися: 3G, 4G, чи одразу два варіанти.

Де придбати антени 4G з гарантією від виробника

Інтернет-магазин IT Centre itcentre.net.ua пропонує великий вибір антен, підсилювачів, модеми, роутери, антенні комплекси та ін. Магазин співпрацює з відомими у всьому світі брендами Samsung, Alink, Sierra, Netgear, Novatel, Motorola, Franklin, Huawei, ZTE, Pantech та ін. Обладнання готове до встановлення на території України.

Магазин надає гарантію на всі придбані товари протягом шести місяців. Термін гарантії, технічні характеристики обладнання вказані на сайті до кожної позиції. Менеджери допомагають вибрати обладнання та тарифний план. Консультації можливі у режимі онлайн та за контактними номерами телефонів. Магазин працює з фізичними та юридичними особами. Доставка регіонами здійснюється компанією Нова Пошта.

65995903
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.