Поради

5 переваг силіконової приманки

Приблизно 50 років тому на ринках стали з’являтися технологічні силіконові приманки, які, згідно з історією, вперше з’явилися в Японії. На сьогодні вони поширені по всьому світу і переважно використовується для лову хижої риби.

Асортимент моделей в інтернет-магазині досить великий, тому кожен новачок або завзятий спінінгіст зможуть підібрати підходящу приманку. Приманка буде ефективна в процесі використання, зможе зацікавити навіть саму обережну або пасивний рибу. Силіконову рибку складно відрізнити від справжньої, адже снасть:

  • еластична,
  • м’яка,
  • правдоподібно грає, тим самим залучаючи щуку, окуня, інші види риб.

Про головні переваги

Сучасні технологічні силіконові приманки мають 5 головних переваг, про які неодмінно повинен знати кожен початківець рибалка.

  • По-перше, така приманка має високу еластичність, що позитивно позначається на кріпленні гачка.
  • По-друге, виріб має доступну вартість при найпрекрасніших якостях продукції.
  • По-третє, силіконова приманка ефективна при глибоководної полюванні на щуку за рахунок того, що може з’являтися освітлені корпус, що привертає хижу риби навіть при поганій видимості під водою.
  • По-четверте, до переваги варто віднести реалістичну гру приманки.
  • По-п’яте, модель з силікону можна підібрати для лову судака як в морській, так і в прісній воді.

Асортимент силіконових принад

В даний час в магазині продається величезний асортимент приманок з силікону, які максимально ефективно проявили себе при полюванні на хижу рибу. Для покупця представлена ​​модель виброхвост, яка доповнена п’ятачком на хвості. Також можна придбати твістери, приманки, які схожі на виброхвост за своєю активністю. Однак твістер має хвостик серповидної форми, який струмує, тим самим ще більше привертає хижу рибу.

В асортименті інтернет-магазину продаються черви, які відносяться до моделей пасивних приманок. Вони не мають особливої ​​форми, не грають як попередні моделі. На інтернет вітрині представлені складаючи – пасивні приманки з граючим, але досить тонким хвостом.

Найбільш уловистими силіконовими приманками можна назвати приманки креатури. Це унікальна модель химерної форми, яка не схожа на водних мешканців. Вона має кілька щупалець, плавники, хвости, які ворушаться, вібрує навіть у випадку досить слабкого водного течії. Також покупцям пропонується модель октопус, яка також має безліч щупалець, що нагадує кальмара.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.