Поради

5 порад щодо вибору вуличних лавок

Вуличні лавки – це лавки, розташовані уздовж пішохідних доріжок і тротуарів. Вони встановлюються для того, щоб люди могли відпочити під час свого шляху. Крім того, на них можна спілкуватися з друзями і спостерігати за красивим пейзажем.

Додавання лавок в місця відпочинку – відмінне рішення, яке може доповнити міську архітектуру. Вони призначені для використання на відкритому повітрі і є частиною вуличних меблів. Наступні поради допоможуть вам вибрати кращий варіант.

Як вибрати лавочку

Перед тим, як купити лавки вуличні, ознайомтеся з цими рекомендаціями:

  • враховуйте конструкцію – це перша порада. Оскільки лавки використовують на узбіччі тротуарів, вибирайте старовинні або сучасні дизайни. Вони будуть не тільки місцем відпочинку, а й прикрасять простір. Красиві і доглянуті пішохідні зони з місцями для відпочинку будуть дуже комфортними для пішоходів.
  • довжина конструкції – у довгих лавок більше переваг. На них може розміститися більше людей, наприклад, три або чотири людини. Таким чином, ви заощадите місце, встановивши довгі лавки. Якщо ви використовуєте одномісні конструкції, вам потрібно встановити кілька таких крамниць в одному місці. Це може перевантажити територію.
  • кольори – третій рада з вибору крамничок стосується кольору. Вибирайте нейтральні відтінки. До таких квітів відноситься чорний, білий і коричневий. Вони більш гармоніюють з іншими елементами вуличної архітектури, такий як вуличні ліхтарі, урни для сміття та покажчики дороги.
  • якісні матеріали – лавки, як і інша вуличні меблі, повинні бути з якісних матеріалів. Чавун є таким матеріалом. Він має достатню вагу і стійкий до несприятливих впливів навколишнього середовища. Такі лавки важко підняти і перемістити, тому вони більше захищені від крадіжки. Чавунні конструкції важко поламати, тому вони надійні. Пішохідні лавки бувають двох видів: суцільнолиті та комбіновані. У суцільнолитих лавок всі деталі виконані з чавуну. Комбіновані виготовляються з чавуну і дерева.
  • розміщення – садові і вуличні лавки потрібно розміщувати в тінистій зоні, не дуже завантаженої автотранспортом та пішоходами. Тротуари біля шосе зазвичай мало використовуються для установки крамничок, так як ця область забруднена.

Інтернет-магазин урбанізм пропонує якісні вуличні лавки. Заходьте на сайт магазину і вибирайте потрібну вам конструкцію.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.