Поради

5 потрібних електроінструментів, що мають бути в кожному домі

Крім стандартної викрутки, плоскогубців і молотка, хороший господар зазвичай має під рукою декілька простих, але вкрай необхідних електроінструментів. Звісно, не кожен може бути майстром на всі руки, але у побуті часто можуть виникнути ситуації, що потребують дрібного ремонту, а значить і відповідного обладнання. Допоміжний інвентар здатний суттєво полегшити вам життя та допоможе швидко впоратись з певними типами задач. Ми підготували інформацію про те, які варто придбати електроінструменти у Львові для свого помешкання кожному, хто дбає про порядок та справність всіх елементів вдома.

Електродриль

Купивши свою першу дриль, ви зрозумієте, що це просто мастхев у світі інструментів. Існує великий асортимент різних видів. Найпростішими та найпопулярнішими у побутовому використанні є акумуляторні моделі. Вони легкі, мобільні та зручні, а застосовувати їх можна, навіть якщо поблизу немає джерела живлення. Звісно, такий інвентар менш потужний, ніж вироби з підключенням до електромережі. Однак його цілком достатньо для вирішення стандартних завдань на зразок закручування та викручування шурупів чи свердління отворів.

Акумуляторна викрутка

Ці зручні інструменти легкі, прості у використанні та надзвичайно корисні, коли вам потрібно вкрутити багато гвинтів під час складання меблів, розвішування картин чи фоторамок, закрутити ослаблені кріплення тощо. Звісно, це не дриль. Пристосування такого типу підходить для роботи в обмеженому просторі та має відносно невеликий крутний момент. Хоча існують досить потужні моделі, однак зазвичай такі ручні вироби призначені для виконання елементарних завдань. Більш інтенсивне використання, як-от закручування довгих шурупів у деревину без направляючого отвору, — це робота для дрилі, а не для викрутки.

Клейовий пістолет

Використовується для склеювання різних деталей з дерева, металу, пластику, шкіри, тканини, скла. Цей виріб часто зустрічається у майстринь, що захоплюються рукоділлям, однак існують також варіанти для дрібного ремонту вдома. Це вірний помічник плиточників, монтажників, дизайнерів, адже він дозволяє склеїти потрібний виріб за надзвичайно короткий проміжок часу (до 3 хв).

Паяльник

Паяльники найчастіше використовуються для ремонту електроніки. Пристрій розплавляє припій (металевий сплав із низькою температурою плавлення) для з’єднання двох матеріалів за допомогою тепла, що подається. Це легко, швидко та досить просто.

Електростеплер

У порівнянні з ручними моделями електричні інструменти забезпечують більшу потужність та точність, дозволяючи працювати значно швидше. Вони ефективні під час зшивання вагонки, з’єднання тканин чи, до прикладу, поліетиленової плівки для зведення теплиці. Деякі мають шнури, а інші живляться від батарейок і можуть працювати, коли немає доступу до електрики.

Звісно, цей список не повний, адже кожен господар сам визначає потрібну кількість обладнання, з яким може і хоче працювати.

Голос Сокальщини на GoogleNews