Поради

5 простих способів економії грошей

«Як заощадити гроші?» – задає собі питання кожна людина в нашому світі. Але ось біда, не всі знаходять потрібну відповідь для цього. Є кілька простих способів для всіх звичайних людей. Давайте розберемося, які вони.

Банк – кращий друг грошей

Найпростіше заробітну плату покласти в банк. Можна відкрити картковий рахунок або оформити поточний рахунок. З першим способом буде складніше встояти, адже банкомати знаходяться на кожному розі. А з поточним рахунком потрібно йти в банк. Не завжди захочеться стояти в черзі, щоб зняти гроші, але зате спокуси менше. Знімайте невеликими сумами на дрібні витрати (мобільний зв’язок, їжа, проїзд і так далі).

Як обійтися без кредиту

Ви давно мрієте про новий телевізорі або іншою дорогою покупці, але заощадити не можете, а відсотки по кредиту дуже дорогі. “Що ж робити?” – замислюєтеся ви. Зробіть наступне: суму, яка потрібна для покупки з урахуванням відсотків розділіть на кілька частин. Сходіть в банк, в якому укладіть строковий депозит і щомісяця поповнюйте його, думаючи, що взяли кредит.

Ви самі собі опинитеся кредитором. Коли ваше запланований час закінчиться, вирушайте в банк і закрийте рахунок. Вуаля! Гроші на покупку є. Відсотки, які ви б заплатили за кредитом, заощаджені, та ще й дивіденди у вас в кишені. Ви не тільки заощадили, але ще й заробили для себе в гаманець.

Розподіл по конвертах

У всіх мільйонерів існує одне правило «В першу чергу – заплати собі». Тобто оплатити комунальні рахунки, відкласти на харчування на місяць, на покупку одягу та інші необхідні речі.

Допомога близьких людей

Коли ви починаєте збирати гроші, у вас відразу ж з’являється бажання витратити їх. Не варто цього робити. Хороший спосіб боротися з цим – віддати гроші на збереження людині, якій ви дуже довіряєте і знаєте, що він вам завжди допоможе. Коли у вас з’явиться бажання придбати не ту річ, про яку ви мріяли, ваш друг не віддасть вам їх ні в якому разі. Він направить вас на правильний шлях, і ви будете знову йти до задуманої мети.

Не забирайте ваш внесок з банку

В даний момент всі банки готові в будь-який момент повернути вам ваш депозит, навіть раніше за встановлений термін. Що це означає? Якщо ви років 6 тому поклали гроші на депозит, ви їх могли забрати тільки рівно через якийсь певний час, вказане в договорі з банком. Зараз банки йдуть на багато поступок. Ви, зрадівши цьому, швидко біжіть забирати гроші! Стоп! Зупиніться! Це вигідно банкам, але не вам. Ви витратите гроші не на те, що планували, і залишитеся без заощаджень.

Найкраще відкрити депозити в різних банках, а порівняти відсотки та умови можна на цьому сайті https://fibi.tech. «Навіщо?», – запитаєте ви. У перший ви покладете гроші на депозит, який точно не можна розірвати протягом обумовленого в договорі часу. А другий – в іншому кінці міста. Щоб не було бажання пертися в таку далечінь за потребою. На дострокове погашення, на всякі непередбачені ситуації.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.