Поради

7 порад, щоб ваш принтер працював, як у перший день

В офісі принтер є необхідним елементом для виконання повсякденних завдань. Таким чином, коли ми купуємо поліграфічне обладнання, ми повинні бути дуже уважними, щоб вибрати обладнання, яке найкраще відповідає нашим потребам. Однак, встановивши його в своєму офісі або робочому приміщенні, ми не можемо припуститися помилки і не піклуватися про нього.

Будь-яка виявлена несправність у будь-якому разі потребує звернення до сервісного центру. Ремонт принтера може виявитися нетривіальним завданням для фахівця і не зайняти багато часу.

637e81cd78921.png

Як професійні користувачі, ми повинні усвідомлювати, що термін служби принтера також безпосередньо пов’язаний з його обслуговуванням і щоденним доглядом. Люба виялена нес

Невеликі дії по догляду за нашою технікою сприятимуть її працездатності та дозволять їй виконувати свої функції найкращим чином протягом багатьох років. Крім того, правильний догляд дозволить уникнути проблем, які можуть призвести до зайвих витрат часу і коштів, а отже, падіння продуктивності бізнесу.

Хочете знати, що потрібно почати впроваджувати? Ми залишаємо вам кілька порад як для струменевих, так і для лазерних принтерів.

1. ЗАВЖДИ дотримуйтесь рекомендацій та інструкцій виробника

637e81f708cc1.png

Це перший крок, який ви повинні зробити, щоб уникнути будь-яких інцидентів з обладнанням. Ознайомтеся з посібниками та дотримуйтесь інструкцій.

2. Виберіть відповідне місце

637e822bcb0dd.png

Уникайте розміщення обладнання поблизу елементів, які генерують занадто багато тепла, таких як плити або радіатори. Це може призвести до того, що обладнання буде виконувати більше очищення, ніж потрібно. Також необхідно враховувати, що принтер повинен розташовуватися в такому місці, де його вентилятори або тепловідвідні отвори не будуть перекриті. Тому, якщо у вас є струменевий або лазерний принтер в середовищі, яке не відповідає цим умовам, це може призвести до пошкодження обладнання.

3. Використовуйте оригінальні витратні матеріали

637e82516dce9.png

Чи поставили б Ви двигун іншої марки у свій автомобіль? Це може призвести до того, що він буде працювати не так ефективно або навіть завдасть серйозної шкоди вашому автомобілю. Те ж саме може статися і з принтером. Крім того, що використання неоригінальних витратних матеріалів може не виправдати себе, вони також можуть зіпсувати ваш принтер, спричинити несправності принтера та витік чорнила, що знизить ефективність та термін служби вашого обладнання.

4. Будьте обережні у поводженні з витратними матеріалами

Під час заміни картриджів із чорнилом або тонером не застосовуйте силу до носія та не торкайтеся його чутливих частин, таких як сопла або мікросхема, оскільки це може призвести до несправності.

5. Періодично чистіть машину

У лазерних і струменевих принтерах зручно регулярно чистити ролики подачі паперу для усунення залишків і пилу, але слід бути обережним із засобами, які ви використовуєте для цієї мети. Уникайте миючих засобів, особливо агресивних. Найкраще змочити м’яку безворсову ганчірку, змочену водою, і протерти м’якими рухами, не докладаючи зусиль до механізмів обладнання.

Для струменевих принтерів ми можемо дотримуватися тих же рекомендацій щодо очищення друкуючої головки, але ви повинні знати, що це очищення виконується автоматично. Якщо ви хочете дізнатися наші поради щодо очищення інших компонентів вашого струменевого принтера, завантажте цю інфографіку.

6. Навіть не думайте про демонтаж принтера!

Якщо у вашого обладнання виникла технічна проблема…. не мудруйте! Найгірше, що ви можете зробити в разі поломки – це демонтувати обладнання, оскільки ви можете пошкодити чутливий елемент або, що ще гірше, анулювати гарантію. Зіткнувшись з чимось несподіваним, завжди покладайтеся на технічну службу.

7. Не відключайте струменевий принтер від мережі

Якщо ви думаєте, що вимкнення струменевого принтера заощадить електроенергію, ви помиляєтесь. Як ми коментували раніше, такі види обладнання виконують автоматичне очищення, але для виконання цієї функції обладнання повинно бути підключено до електромережі. Не варто турбуватися про енергоспоживання, так як в продукції Brother використовується технологія низького енергоспоживання в режимі очікування, з споживанням всього 0,2 Вт.

Вище наведено сім порад, яких слід дотримуватися, щоб правильно доглядати за принтером.

Дотримуйтесь їх до кінця, і ваш пристрій прослужить довго, уникаючи непотрібних витрат на ремонт або технічне обслуговування, які дестабілізують рахунки вашої компанії і знижують продуктивність. Принтер є незамінним елементом у Вашій роботі, тож… приділіть йому належну увагу!

Голос Сокальщини на GoogleNews