Поради

Адвокатська допомога при проблемному кредиті компанії LA Consulting

Доступність послуг з мікрокредитування та недостатня поінформованість користувачів про наслідки прострочень зіграли злу роль з багатьма українськими позичальниками. Але проблеми з кредитами виникли й у відповідальних клієнтів. Позбутися додатково нарахованих сум, дзвінків колектором допоможе адвокатська допомога з мікрокредитів, яку надають фахівці компанії LA Consulting.

Що робити, якщо виникли проблеми із мікрокредитом

Перше, що рекомендують робити адвокати з фінансових питань, — перестати панікувати. Повідомлення про наявність боргів ще означає, що вони нараховані з законних підставах. Крім цього, часті випадки шахрайства, коли на людину оформляють позику без її відома. Підприємства передають такі проблемні кредити колекторським компаніям, методи роботи яких не можна назвати м’якими.

Якщо людина не оформляла мікропозики, але їй надходять повідомлення з інформацією про борги, її необхідно перевірити. Тисячі українців повідомляють про дзвінки з невідомих номерів із вимогами повернути борги. Ігнорувати їх складніше. У таких випадках за людиною може справді чиститись борг. Тому слід звернутися до адвоката.

Українське законодавство не встановлює чітких меж щодо нарахування відсотків на борги позичальника. Це означає, що заборгованість у кілька гривень може зрости у борг у тисячі гривень за дуже короткий термін. Допомога адвоката захистить позичальника та його родичів від незаконних нарахувань, неприємних дзвінків колекторів.

Адвокати-антиколектори у Дніпрі: як працюють і що рекомендують

Від неправомірних дій МФО та колекторів захистять адвокати компанії LA Consulting. Вони знайомі з усіма нюансами у фінансових справах і допоможуть виграти справу. У разі надходження інформації про борги фахівці рекомендують:

  • Зберігати спокій, дізнатися максимум інформації про озвучений обов’язок за словами представника колекторської компанії.
  • Записувати дзвінки, зберігати текстові повідомлення, листи.
  • Поговорити із родичами, переконати їх не піддаватися паніці.
  • По можливості змінити номер телефону, щоб повернути емоційний спокій.
  • Заборонити соціальним мережам та іншим ресурсам отримувати доступ до своїх контактів та даних геолокації.

Всім людям необхідно зберігати документи в надійному місці, і у разі втрати одразу повідомляти про це відповідні органи, щоб документи вважалися недійсними.

Вартість послуг адвоката з фінансових питань розраховується відповідно до кожного окремого випадку. Залишити заявку на послуги можна на сайті бюро LA Consulting.

Голос Сокальщини на GoogleNews