Поради

Агентство з працевлаштування Eurojob: швидка допомога в пошуку роботи за кордоном

Щороку тисячі українців шукають роботу за кордоном в надії збільшити власний дохід та збудувати кар’єру. Помилково вважається, що європейські країни охоче приймають лише некваліфікованих працівників. Проте це не так. Цікаві вакансії очікують дипломованих спеціалістів у галузі медицини, комп’ютерних технологій, маркетингу та ін. Компанія Eurojob  https://eurojob.ua/ допомагає охочим безпечно працевлаштуватися у ЄС.

Як працює агентство з працевлаштування Eurojob

Команда агентства Eurojob нагадує місток, який з’єднує шукачів та роботодавців. Переїзд за кордон часто стає вимушеним кроком для багатьох українців. Людина потрапляє за межі своєї зони комфорту, щодня на неї чекають стресові ситуації. Це добре розуміють у компанії Eurojob, тому спеціалісти роблять все для того, щоб спростити процес працевлаштування, підготувати клієнта до можливих труднощів.

  • Компанія моніторить ринок праці у країнах ЄС.
  • Фахівці відбирають реальні легальні пропозиції, зв’язуються з роботодавцями.
  • На сайті представлено лише актуальні вакансії з реальною інформацією про вимоги та заробітну плату.
  • Шукачам допомагають підготувати необхідний пакет документів.
  • Агентство надає гарантію офіційного працевлаштування, дотримання вимог законодавства країни, у яку вирушає людина.

На відміну від багатьох агенцій, Eurojob супроводжує клієнта від пошуку роботи до приїзду клієнта на місце праці.

Способи пошуку роботи за кордоном

Легкість процесу працевлаштування залежить від обраної країни. Сьогодні найпростіше знайти роботу в Польщі. Країна потребує широкого переліку робітників у сфері будівництва, обслуговування, торгівлі, медицини та ін. У деяких державах отримати запрошення від роботодавців складніше: компанії повинні довести, що громадяни країни не претендують на відкриту вакансію.

Знайти вигідне місце праці можна кількома способами:

  • рекомендація від родичів чи знайомих;
  • пошук роботи на іноземних сайтах, біржах праці;
  • підбір вакансій у тематичних групах у соціальних мережах;
  • звернення до професійних кадрових агентств.

Останній варіант спрощує процес працевлаштування, адже спеціалісти допомагають підготуватися до співбесіди, зібрати пакет документів, перевірити роботодавця та юридичні аспекти угоди.

На сайті компанії Eurojob https://eurojob.ua/rabota-v-evrope/ розміщено актуальні пропозиції від європейських роботодавців. Клієнти сервісу можуть завантажити резюме: це підвищує шанси, що роботодавець побачить дані шукача роботи. Отримати допомогу спеціалістів можна на сайті, за контактними номерами телефонів та у месенджерах.

Голос Сокальщини на GoogleNews