Поради

Агротендер – нові можливості для виробників та трейдерів

«Агротендер» є сучасним порталом, який використовують для вигідних покупок і продажів продукції сільськогосподарського виробництва. З моменту створення компанії, а саме – з 2010 року, здійснено чимало вигідних угод, задоволеними і з прибутком залишилися як виробники, так і трейдери.

Суть і особливості роботи порталу «Агротендер»

Агропортал – це велика інформаційна аграрна майданчик в Україні, де зосереджена велика кількість виробників і великих трейдерів які продають і купують:

  • Зернові культури;
  • Олійні культури;
  • бобові;
  • Нішеві культури;
  • Продукти їх переробки.

На сайті опубліковані пропозиції зареєстрованих виробників і трейдерів, вказана статистика максимальних цін, їх динаміка і коливання. Зверніть увагу, що всі зміни цін оперативно відображаються в каталогах, що дає можливість швидкого ухвалення правильних і вигідних рішень.

Таким чином, на сайті агроринку, застосовуючи зручні фільтри, можна відстежити зміну вартості закупівель, зміна тенденцій на зерновому ринку.

Основні переваги Агротендера

Портал «Агротендер» зібрав в собі такі переваги:

  • Вся інформація, розміщена на сторінках Агропортал, достовірна, актуальна, вартість всіх позицій сформована на підставі реальних пропозицій, підкоригувати високим або низьким попитом;
  • Трейдер має ряд зручностей, зокрема – чат-бот, який відправляє нові пропозиції виробників, вигідні ціни;
  • Для виробника також є свої плюси – проста система публікації пропонованих товарів, високі ціни і швидкі продажі;
  • Чат-бот публікує інформацію про зміни цін, причому оперативно, без затримок, працюючи через месенджери Вайбер і Телеграм.

На сайті є зручний розділ з оголошеннями від Агротендера, ціни за послуги якого прийнятні і невисокі. Представлено кілька пакетів розміщення оголошень, також є пропозиції по їх просуванню, підвищенню ліміту і методів підвищення їх ефективності.

Для трейдерів також представлені вигідні пакети і тарифи, які включають різні операції і можливості. Оплатити обраний пакет не складно – перекладом на карту, через Приват24 або завчасно поповнивши баланс на певну суму, звідки в подальшому будуть відбуватися списання.

Прислухавшись до всіх рекомендацій, ви швидко і якісно продасте свою продукцію, будучи виробником, або вигідно і оперативно купите необхідні культури, будучи трейдером.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.