Поради

Аюрведичні засоби при випаданні волосся

Секретами аюрведи для волосся користується величезна кількість жінок, тому що про розкішне шевелюрі мріють всі. Пишні, блискуче волосся – це бажання всіх представниць прекрасної статі, також вони говорять про хороше здоров’я власниці, стають символом її жіночої енергії, довголіття. Проблеми шкіри голови провокують випадання, тому дуже важливо дбати про локони, регулярно робити масаж, використовувати капсули і масло.

Чому відбувається випадання волосся

Існує безліч аюрведических коштів, призначених для відновлення структури локонів і активізації їх зростання. Однак, спочатку рекомендується перевірити коріння у трихолога, а також відвідати лікаря для встановлення першопричини. Як правило, випадання провокує:

● залізодефіцитна анемія;

● нестача вітамінів B і E;

● гормональні зміни;

● інфекції шкіри голови;

● аутоімунні захворювання.

Крім перерахованих вище факторів, про випаданні волосся можна говорити при проживанні в регіонах з несприятливою екологією, високим рівнем радіації, забрудненим повітрям.

Крім того, голова починає лисіти, якщо людина заперечує здоровий спосіб життя. Використання аюрведических коштів необхідно поєднувати з правильним харчуванням і фізичними вправами, а не алкоголем і сигаретами, які провокують випадання. Згодом поверхню шкіри голови стає шорсткою, фолікули погано транспортують поживні речовини.

Голова може облисіти і в тому випадку, якщо людина знаходиться в хронічному стресі. Його організм працює на межі своїх можливостей, у нього немає сил підтримувати зовнішню красу. Препарати аюрведи для волосся дозволяють повернути природну привабливість і зупинити випадання. Крім цих аюрведических засобів доцільно приймати ліки проти апатії, стресу, що поліпшують емоційний стан.

Масажу голови і натуральних препаратів буде недостатньо, якщо в догляді за шевелюрою використовується косметика низької якості, шкідлива для шкіри голови, на основі синтетичних компонентів. Часто голова страждає від фарбування фарбами, це призводить до ламкості і зменшення кількості волосків.

Про що говорить аюрведа?

За законами аюрведи для волосся, локони починають випадати внаслідок енергетичного дисбалансу в організмі. Людина складається з унікальних елементів, які в певній комбінації являє собою піт – доши. На основі рекомендацій необхідно вибудовувати свій раціон, і тоді про випаданні волосся можна забути. Визначити свою приналежність до одного з типів можна за допомогою онлайн-тестів. Три доши характеризуються наступним чином:

Вата (ефір і повітря) – активні та енергійні люди, оптимісти, не мають проблем зі сном і травленням;
Пітта (вода і вогонь) – мають блискучим розумом, спортивною статурою, займаються спортом. Якщо вони втрачають енергію, то починають хворіти, в тому числі псуються коріння;
Капха (земля і вода) – страждають від надмірної ваги, проблем зі шкірою і локонами. Більшість аюрведических засобів розраховане саме під цю категорію.

Якщо людина перебуває в балансі, то нічого не буде знати про випаданні волосся – він просто не зіткнеться з цією проблемою.

Навіщо потрібна діагностика при випаданні волосся?

Трихолог вивчить стан шкіри голови, оцінить, в якому стані знаходяться корені. Чим раніше голова буде обстежена та встановлено діагноз, тим успішніше пройде лікування. Від ряду захворювань не позбутися за допомогою масажу голови, індійська медицина аюрведа лікує таку складну хворобу як алопеція. Препарати аюрведи для волосся високоефективні, а масаж прискорить одужання.

Випадання волосся і харчування

Щоб голова не почала лисіти, потрібно не тільки виконувати процедуру масажу голови і втирати масло, але і приймати вітамінні капсули, правильно харчуватися. На упаковці деяких аюрведических коштів вказано, що при лікуванні слід відмовитися від занадто солоної, гострої і кислої їжі. Також секрети аюрведи для волосся свідчать, що слід рідше пити каву і чай, не захоплюватися смаженими і жирними стравами, практикувати масаж.

Випадання волосся і масаж

Голова при облисінні потребує такої процедури як масаж, його можна поєднувати з прийомом аюрведических засобів. Капсули вплинуть на стан шкіри голови зсередини, а за допомогою масажу голови активізується робота фолікулів. Для процедури бажано використовувати масло.

Випадання волосся і вітаміни

Наприклад трав’яні капсули Трічуп – вони створені на основі натуральних компонентів, їх часто прописують трихолог, тому що згодні з їх ефективністю. За рекомендаціями аюрведи для волосся Трічуп допомагає навіть при алопеції, відновлює структуру локонів і сприятливо впливає на корені. Щоб капсули швидше допомогли, їх прийом слід доповнити процедурою масажу голови, а також втирати масло глибоко в корені, тим самим доповнюючи масаж.

Голос Сокальщини на GoogleNews