Головна / Поради / Ajax – бездротова система безпеки для максимального захисту

Ajax – бездротова система безпеки для максимального захисту

Захищений будинок – запорука надійності і стабільності. Коли ми знаємо, що будинок в безпеці, можемо спокійно залишати своє майно і подорожувати. Завдяки сучасним технологіям, забезпечити безпеку в будинку стало набагато простіше і дешевше. Сьогодні, кожен другий практикує різні системи сигналізації або камери спостереження. Однією з найпопулярніших систем сигналізації є Ajax.

Як працює сигналізація Ajax?

Система сигналізації Ajax працює за допомогою централі Ajax Hub, яка безпосередньо пов’язана з телефоном, комп’ютером або планшетом. Централь пристрою встановлюється в приміщенні і реагує на різні параметри. Ці параметри Ви можете вибрати самостійно і налаштувати в консолі програми. Серед основних можливостей можна вибрати:

  • Датчики реагування на температуру;
  • Датчики на рух;
  • Реагування на звук і шум;
  • Датчики на розбите вікно;
  • Датчики на витік газу;
  • Датчики на пожежу або задимлення.

Кожен з цих параметрів буде інформувати Вас про зміни у Вашому домі. При будь-якому сигналі, Вам відразу прийде сповіщення на телефон або планшет. Крім цього, можна встановити нагадування, яка буде спрацьовувати при заданих Вами умовах. Доступ до програми можна надати до 99 користувачів з різним ступенем можливостей.

Як потрапити додому з сигналізацією Ajax?

Встановивши систему Ajax, Ви не зможете потрапити в квартиру без коду доступу. Коли Ви будете приходити додому, Вам необхідно буде ввести код. Після цього сигналізація Аякс вимкнеться, і Ви зможете зайти. Крім цього, система Ajax передбачає ще один код доступу для випадків, коли Вас змушують відкрити приміщення. Коли Ви введете цей код, квартира відкриється, проте в систему охорони відразу надійде сигнал про злом.

Як придбати і встановити систему Ajax?

На сайті NADZOR можна придбати комплекти сигналізації Ajax. Також тут пропонують окремі елементи для систем сигналізації. Система Ajax працює на високих ступенях захисту і має можливість роботи через Wi-Fi і SIM-карту. Крім цього тут встановлений акумулятор для випадків неполадки з електромережею. Зловмисники ніяк не зможуть вимкнути систему або нанести їй шкоди. Якщо Ви звернетеся до менеджерів сайту, вони розкажуть Вам всі деталі про систему сигналізації і допоможуть вибрати необхідну комплектацію, яка підійде саме для Вашого будинку. Установка системи займе мінімум часу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

17 + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!