Головна / Поради / Ajax – бездротова система безпеки для максимального захисту

Ajax – бездротова система безпеки для максимального захисту

Захищений будинок – запорука надійності і стабільності. Коли ми знаємо, що будинок в безпеці, можемо спокійно залишати своє майно і подорожувати. Завдяки сучасним технологіям, забезпечити безпеку в будинку стало набагато простіше і дешевше. Сьогодні, кожен другий практикує різні системи сигналізації або камери спостереження. Однією з найпопулярніших систем сигналізації є Ajax.

Як працює сигналізація Ajax?

Система сигналізації Ajax працює за допомогою централі Ajax Hub, яка безпосередньо пов’язана з телефоном, комп’ютером або планшетом. Централь пристрою встановлюється в приміщенні і реагує на різні параметри. Ці параметри Ви можете вибрати самостійно і налаштувати в консолі програми. Серед основних можливостей можна вибрати:

  • Датчики реагування на температуру;
  • Датчики на рух;
  • Реагування на звук і шум;
  • Датчики на розбите вікно;
  • Датчики на витік газу;
  • Датчики на пожежу або задимлення.

Кожен з цих параметрів буде інформувати Вас про зміни у Вашому домі. При будь-якому сигналі, Вам відразу прийде сповіщення на телефон або планшет. Крім цього, можна встановити нагадування, яка буде спрацьовувати при заданих Вами умовах. Доступ до програми можна надати до 99 користувачів з різним ступенем можливостей.

Як потрапити додому з сигналізацією Ajax?

Встановивши систему Ajax, Ви не зможете потрапити в квартиру без коду доступу. Коли Ви будете приходити додому, Вам необхідно буде ввести код. Після цього сигналізація Аякс вимкнеться, і Ви зможете зайти. Крім цього, система Ajax передбачає ще один код доступу для випадків, коли Вас змушують відкрити приміщення. Коли Ви введете цей код, квартира відкриється, проте в систему охорони відразу надійде сигнал про злом.

Як придбати і встановити систему Ajax?

На сайті NADZOR можна придбати комплекти сигналізації Ajax. Також тут пропонують окремі елементи для систем сигналізації. Система Ajax працює на високих ступенях захисту і має можливість роботи через Wi-Fi і SIM-карту. Крім цього тут встановлений акумулятор для випадків неполадки з електромережею. Зловмисники ніяк не зможуть вимкнути систему або нанести їй шкоди. Якщо Ви звернетеся до менеджерів сайту, вони розкажуть Вам всі деталі про систему сигналізації і допоможуть вибрати необхідну комплектацію, яка підійде саме для Вашого будинку. Установка системи займе мінімум часу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seven − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!