Поради

Академія IMT: де опанувати професію верстальника сайтів

Завдяки технічному прогресу з’являються професії, які вважатимуться роботою майбутнього. У зв’язку з тим, що компанії, інтернет-магазини створюють свої сайти, необхідні люди, які розроблятимуть та обслуговуватимуть ці сторінки. Академія IMT навчає людей, які хочуть пов’язати свою кар’єру з веб-програмуванням.

Курси PHP від ​​Академії IMT: як відбувається навчання

Компанія Академія IMT проводить курси PHP у Дніпрі. Заняття проходять в офісі та дистанційно через програму Zoom. Студенти мають змогу вибирати оптимальний варіант для навчання. Люди, які займаються дистанційним форматом, можуть ставити питання в чаті. Викладачі одразу відповідають, пояснюють складні моменти. За допомогою функції демонстрації екрана можна побачити алгоритм виконання завдань «на живу».

Кожен студент має доступ до особистого кабінету. Там зберігаються навчальні матеріали, додаткова інформація для закріплення матеріалу, домашні завдання. Студентів приєднують до закритої групи, їжі можна спілкуватися між собою та з викладачами. Усі відеоматеріали з лекцій залишаються у користуванні клієнтів. Таким чином можна надолужити пропущений матеріал або повторити складну тему.

Як практичне заняття у процесі навчання студентам пропонують створити реальний сайт на хостингу, створювати дизайни макета. Повний курс навчання дозволяє опанувати навички створення та верстки сайтів. Курс створено програмістами з урахуванням створення сторінок різної складності.

Як складено програму курсу PHP

Розпочати навчання на курсах від Академії IMT можуть люди без досвіду роботи верстальником. Програму розбито на модулі. На кожному з них студенти проходять теоретичне навчання та виконують практичні заняття. Крім того, клієнти отримують:

Допомога викладача протягом усього періоду навчання.
Домашні завдання, які допомагають автоматизувати виконання операцій.
Фінальне тестування, з урахуванням якого видають диплом школи.
Створення реального робочого проекту, що дорівнює виконання дипломної роботи.

Заняття відбуваються у три зміни: ранкові, денні, вечірні. У групі є невелика кількість учасників, що робить навчальний процес комфортним. Побачити реальні відгуки від людей, які здобули нову професію завдяки Академії IMT, можна на сайті компанії. Отримати консультацію можна у чат-боті на офіційній сторінці IMT, або замовити зворотний дзвінок менеджера.

Голос Сокальщини на GoogleNews