Поради

Актуальні новини агросектора від АПК-Інформ

Аграріям і торговельним компаніям важливо знаходити актуальну інформацію про стан сільськогосподарської галузі

Компанія працює 25 років, головний офіс компанії знаходиться в м Дніпро, а представництва знаходяться в декількох країнах СНД. Користувачі порталу отримують об’єктивну інформацію, оскільки агентство не займається продажем сільськогосподарської продукції, а тільки надає дані про головні новини ринку.

Основні напрямки діяльності

База даних агентства включає більше ста аграрних компаній, розташованих по всьому світу. «АПК-Інформ» пропонує щомісячні аналітичні звіти, які складаються з оцінок експертів, аналізів роботи ринків за вказаний період, складання балансів між пропозицією і розподілом зернових і олійних культур. Звітами можна користуватися після підключення підписки (1100 грн. На місяць).

Реклама, розміщена на сайті, примножує продажу, оскільки висока відвідуваність сторінки «АПК-Інформ» (понад 4000 людей в день) дозволяє бачити рекламу величезній кількості користувачів. Основна аудиторія клієнтів ресурсу – ТОП-менеджери великих агропромислових компаній, виробники, продавці техніки, транспортні організації та ін.

«АПК-Інформ» проводить міжнародні конференції, участь в яких збільшує впізнанність бренду, допомагає налагоджувати важливі зв’язки, знаходити джерела збуту продукції. За роки діяльності компанія організувала понад 250 міжнародних конференцій, більшість з яких проводяться на регулярній основі.

Консалтингові послуги від «АПК-Інформ»

Надання консалтингових послуг є основною діяльністю агентства «АПК-Інформ». Це унікальний продукт, спрямований на задоволення індивідуальних запитів замовника, здатний відобразити специфіку ринку або сегмента, який потрібно досліджувати. Основні напрямки, в яких працює «АПК-Інформ»:

  • Статистика виробництва, переробки сільськогосподарської продукції.
  • Моніторинг цін на аграрному ринку.
  • Дані про підприємства АПК-комплексу.
  • Статистичний аналіз зовнішньої торгівлі с / г продуктами.
  • Аналіз ринків зернових, бобових, олійних культур, МТР, логістики, плодоовочевої продукції.
  • Географія досліджень в Україні і за кордоном.

Інформацію про співпрацю можна отримати за контактними номерами телефонів, зазначених на сайті, або відправити лист на пошту promo@apk-inform.com.

Голос Сокальщини на GoogleNews