Поради

«Аліас-Київ»: металопластикові вікна та двері від прямого виробника

Сучасні будматеріали дозволяють значно вдосконалити наші будинки. Металопластикові конструкції на вікнах стали звичним явищем у квартирах та приватних будинках.

Переваги металопластикових вікон, про які забувають користувачі

Традиційні дерев’яні вікна вважаються екологічно чистими. Це так, але конструкції з дерева мають обмежений термін експлуатації, потребують постійного догляду. Металопластикові вікна ще називають енергозберігаючими. Наявність кількох склопакетів у вікні забезпечує збереження тепла у приміщенні. Взимку вдасться значно заощадити на опаленні. Але це не єдина перевага сучасних конструкцій.

  • Поглинання зовнішніх шумів. Металопластикові вікна добре захищають від звуків вулиці. Люди, які живуть поруч із жвавими дорогами, залізницями, зможуть насолоджуватися тишею в будинку.
  • Захист від перегріву влітку. Установка мультифункціонального скла захищає приміщення від нагрівання сонячним промінням.
  • Декілька варіантів відкриття вікна: відкидний, провітрювання, поворотний та ін.
  • Мінімальне обслуговування. Необхідно протирати скла за допомогою спеціальних спреїв, щорічно змащувати фурнітуру, віконна рама не вимагає догляду.
  • Декілька варіантів дизайну. Крім білого, можна замовити вікна у різних колірних варіаціях.

Металопластикові вікна мають кілька мінусів. Наприклад, герметичність є і перевагою, і недоліком конструкції. Щоб уникнути запотівання скла та утворення цвілі, необхідно систематично провітрювати приміщення. Сама собою конструкція важка. Залежно від склопакета може знадобитися зміцнення вікон.

Виготовлення та монтаж пластикових вікон від компанії «Аліас-Київ»

Виробник металопластикових конструкцій «Аліас-Київ» пропонує виготовлення та встановлення конструкцій. Фахівець виїжджає на об’єкт, проводить виміри, обмовляє із замовником деталі робіт. В середньому термін виготовлення конструкцій займає 5-14 днів. Майстри знімають старі склопакети, очищають прорізи від сміття перед встановленням нових вікон. Компанія виготовляє вікна для приватних будинків, квартир, офісних приміщень, здійснює засклення лоджій, балконів.

«Аліас-Київ» гарантує якість продукції та монтажу. Виробник пропонує вигідні ціни, часто проводить акції для постійних та нових замовників.

Голос Сокальщини на GoogleNews