Поради

Алкогольна залежність: як допомогти людині від неї позбутися

Алкоголізм – це серйозна проблема, з якою стикаються набагато частіше, ніж це може здатися на перший погляд. У всьому світі люди страждають від цієї залежності з різних причин, починаючи від особистих, закінчуючи перевтомою, вигоранням і багатьом іншим. Тому не можна вважати, що алкоголіками стають через неробства і за своїм бажанням. Жодна людина в світі не захоче просто так руйнувати своє життя і знищувати організм. Алкоголізм розвивається через те, що люди відчувають себе нещасними, їх не задовольняє життя. На жаль, багато самі цього не розуміють або не хочуть визнавати. Тому лікування хворих на алкоголізм завжди має включати психологічну допомогу. Ось чому не можна просто закодувати або «підшити» людини. Навіть якщо він кине пити, все одно залишаться невирішені проблеми. Через них він може захопитися наркотиками, ігроманію, стати агресивним або впасти в депресію. Часто близькі алкоголіка цього не розуміють. Тому замість того, щоб допомогти людині, просто йому шкодять.

Яку допомогу повинен отримувати алкоголік

Щоб лікування було результативним, потрібна наркологічна лікарня, де пропонують комплексне стаціонарне лікування. Хворого необхідно ізолювати від зовнішнього світу, щоб на нього не впливали зовнішні фактори: по чарці, проблеми, переживання і стреси, пов’язані з роботою і родиною. Також залежному необхідний постійний лікарський контроль. Лікарі в клініці спостерігають не тільки за фізичним, а й за психологічним станом людини. Це допомагає їм швидше зрозуміти, що стало причиною хвороби і знайти до пацієнта індивідуальний підхід.

У клініці хворому надають як психологічну, так і фізичну реабілітацію. Відразу ж після надходження лікар оцінює загальний стан пацієнта і призначає препарати для виведення токсинів, підтримки функціонування всіх систем. Завдяки цьому абстинентний синдром проходить швидше і легше, і нормалізується робота органів, які постраждали від етилового спирту.

Тому дуже важливо не намагатися лікувати залежних самостійно. Це дуже поганий вибір, який може привести до самих непередбачених результатів. Аж до летального результату.

Клініка доктора Кадирова пропонує допомогу всім залежним. Звертайтеся, щоб допомогти своїм близьким позбутися від залежності і почати повноцінне життя без алкоголю.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.