Поради

Ангар з сендвіч-панелей: вигідне рішення чи ні?

З появою в Україні каркасною технологією будівництва, оренда будівель стала менш актуальною. Простіше побудувати ангар з сендвіч-панелей і експлуатувати його, економлячи щорічно, ніж орендувати і оплачувати суму, збільшується раз в рік.

Будівництво ангара з сендвіч-панелей в компанії “Здоровий клімат” https://zdorovklimat.com.ua/angar-iz-sendvich-panelej.html – це ваша економія грошей і часу. Далі пояснимо причини того.

Чому будівництво ангарів з сендвіч-панелей – це очевидна вигода?

Якщо ви підприємець, вам не варто пояснювати, наскільки важливі терміни будівництва. Жоден бізнесмен не захоче чекати рік-півтора, поки буде забудовуватися ангар капітальним будівництвом, з простоєм бізнесу або його затримками. Каркасна технологія дозволяє побудувати і ввести повноцінний об’єкт вже за 3-4 тижні. При цьому споруда буде повністю відповідати нормам та вимогам бізнесу. Швидкість будівництва – це ваше основна перевага. А також:

  • Ціна будівництва. У будь-якому випадку будівельні роботи – це затратно. Особливо, якщо об’єкт великогабаритний. Але в порівнянні з капітальним будівництвом вам вдасться заощадити на виборі фундаменту. Адже для ангара з сендвіч-панелей підійде найпростіший, полегшений фундамент. Також вдасться заощадити на робочій силі (достатньо однієї бригади з 4-6 чоловік) і вантажопідйомної техніки.

  • Варіанти будівництва. Ви можете не обмежуватися в одному конструктивному вирішенні. Технологія дозволяє будувати ангари будь-якого виду: холодні, теплі, каркасні, безкаркасні. Будь-який вид піддається збірці-розбиранні і транспортуванні при необхідності. Також можна оснастити будівлю необхідною комунікацією: водопостачання / водовідведення, вентиляція, електроенергія, опалення, каналізація, системи кондиціонування. Це дозволяє побудувати ангар для будь-яких цілей: зберігання швидкопсувних продуктів, обладнання та техніки, а також товару, що вимагає особливих умов її зберігання.

Очевидна економія буде і на експлуатації. В першу чергу, теплий ангар допоможе економити на опаленні. При необхідності ремонту не знадобиться розбирання стіни. Можна демонтувати деформовану панель і замінити її.

Надалі будівля не потребують обслуговування. І це також економія фінансів.

Завдяки сучасним рішенням ангари з сендвіч-панелей допомагають виключити непередбачені фінансові витрати. Це швидкий і економічний спосіб отримати необхідний об’єкт для розвитку свого бізнесу. Головне, це звернення до професіоналів. У компанію, яка зможе підібрати раціональне рішення з урахуванням потреб і бюджету. І в цьому випадку “Здоровий клімат” стане надійним партнером і помічником.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.