Поради

Apple Watch Ultra: Як одягнути ремінець

Ремінці на Apple Watch Ultra можна змінювати за настроєм чи залежно від активності. Деякі більше підходять для повсякденного використання, інші для спорту, окремо представлена ​​абсолютно водонепроникна версія, наприклад для плавання. Колір ремінця Apple Watch Ultra може бути яскравим або нейтральним, однотонним або смужкою.

Поміняти їх досить просто: докладну інструкцію можна знайти і на самому сайті компанії, і у вкладиші, що йде в комплекті з розумним годинником. Давайте розглянемо, який формат та колір ремінця Apple Watch Ultra можна купити і як поміняти його за пару хвилин.

Як змінити ремінець на Apple Watch Ultra

Поміняти ремінець на Apple Watch Ultra просто:

  1. У задній частині пристрою є спеціальна кнопка, яка відстібає ремінець на Apple Watch Ultra. Натисніть її і відведіть ремінець убік.
  2. На місце знятого поставте новий. У жодному разі не тисніть інтенсивно на отвір для ремінця. Якщо щось заклинило, повторно натисніть кнопку на гаджеті та дочекайтеся, поки кріплення ослабне.
  3. Після заміни ремінця необхідно також відстежити, щоб годинник щільно прилягав до руки. Це особливо необхідно, якщо вам важливі точні вимірювання датчиків тиску серцевого ритму. Затягніть ремінець досить щільно, проте не надто туго. Важливо, щоб він не стискав шкіру, але при цьому фіксував годинник, не давав їм сповзати при пересуванні.

B7jYIg4talLCcmdjXfPA8eCzML-5SQ8h0yHGiyyigl6GCF-jOLFHl0HP1RcEBQKqeK6WHxnSVVpHgFL46ynJ8Z4poPL4BNZ9c0wErIcXVMzULMI9BbjMZdD8wefzPq2AoKlSoUdYS6IT8FK7reXrirc

Огляд кращих ремінців на Apple Watch Ultra

Компанія Apple пропонує для смарт-годинника Apple Watch Ultra відразу кілька варіантів ремінців, які відрізняються між собою не тільки за відтінками, але й дизайном, матеріалами. Отже, зовсім по-різному можуть відчуватися на руці:

  1. Ocean Band. Абсолютно водонепроникний ремінець. Вже з назви якого зрозуміло, що він підходить навіть для занурення у воду. Основою є високоміцний простий у догляді гіпоалергенний матеріал, що відрізняється м’якістю та практичністю. Краплі води просто скочуються з ремінця завдяки його специфічній формі. А солоний наліт після плавання у морі легко відмивається. Єдиний недолік – як і силіконові ремінці, такий формат не пропускає повітря і може призводити до запітніння шкіри. Отже, використовувати його протягом більше 3-4 годин не рекомендується. Ідеальний для активного плавання та заняття у тому числі екстремальними водними видами спорту. Тоді ремінець необхідно правильно закріпити – петля повинна бути якомога ближче до пряжки.

sSbi_vIvhpioB71uSG1tkXy6J30iZIMzyUDxcCqsGB4AnE_c6XUoGaorlFry9UEunbbNs1_8IaqD2_W6vLApHc2Goi74W4gH9IXdrDasL6_m85FpS3Cw4wDm0dBLuS2Hr3fuoX6pDPVqhUOqp3-w5Xw

  1. Alpine Loop. Простий у використанні ремінець, який легко вдягнути та зняти за потреби. Комфортно відчувається на руці. Якого кольору вибрати ремінець – у цій лінійці це можуть бути як базові відтінки (синій, оливковий), так і, наприклад, яскравий насичений помаранчевий. Виготовляється така лінійка ремінців із двошарового текстилю. Він не відштовхує воду, проте максимально швидко висихає і, порівняно з попереднім варіантом, забезпечує циркуляцію повітря, що корисно для шкіри.
  2. Trail Loop. Нейлоновий дихаючий ремінець. Виконаний з гіпоалергенного матеріалу, що відрізняється м’якістю та приємними тактильними відчуттями. Він не дряпає шкіру і викликає подразнення, легко фіксується, надягається і знімається. Такий формат ідеально підходить для занять спортом, що передбачає силове навантаження. Якщо плануєте заняття у воді, прикріпіть складену сторону ремінця до верхньої частини розумного годинника.

Ви можете змінювати ремінці на Apple Watch Ultra щоразу при зміні активності. Наприклад, вирушаючи на роботу, надягати нейлонові формати, а в басейн або на пляж – ремінець, виготовлений з еластомеру, що повністю відштовхує воду.

Магазин електроніки Mobileplanet.ua

Ви можете купити Apple Watch за найкращою ціною в Україні в інтернет-магазині електроніки та побутової техніки https://mobileplanet.ua У нашому каталозі представлено вичерпний асортимент годинників Apple.

Голос Сокальщини на GoogleNews