Поради

Архітектурне проектування під ключ

При будівництві будинку або будь-якого іншого приміщення дуже важливо розробити докладний план будинку. Адже без наявності чіткого плану, Ви точно пропустіть важливі деталі, які потім буде неможливо змінити. Тому потрібно обов’язково замовляти архітектурне планування, адже один неврахований нюанс може абсолютно змінити Ваше приміщення. Кращим варіантом вирішення такого питання може стати архітектурне проектування під ключ від компанії WINNERSTROY.

Детальніше про послуги компанії WINNERSTROY

WINNERSTROY – проектно-будівельна компанія, що надає послуги з проектування будівель. Саме тут можна замовити проект для свого будинку, офісу, торгово-розважального закладу, складу, промисловості та багато іншого. Компанія WINNERSTROY працює багато років на ринку і виконала тисячі проектів. Кожен з них повністю індивідуальний і розроблений відповідно до умов розташування і побажанні клієнтів.

Як же відбувається процес проектування під ключ?

Процес проектування під ключ досить складна процедура. Вона складається з наступних етапів:

  • Виїзд на територію будівництва. Працівники компанії досліджують ґрунт, ландшафт, особливості місцевості, сонячні сторони і узагальнюють все в можливі планування.
  • Створення концепції приміщення. Архітектори працюють над основною концепцією і стилем побудови. Клієнт може вносити свої пропозиції і своє бачення.
  • Проводиться детальний план побудови. Архітектор і інші працівники розробляють детальний план квартири на кожен поверх, враховуючи місце розташування, особливості клімату і інші нюанси. Розробляються все функціональні можливості приміщення. Все це узгоджується і коригується з клієнтом.
  • Розробляється документація. Після узгодження всіх деталей розробляється детальна документація дому та фінансові розрахунки. Цей проект узгоджується з державними органами.
  • Після затвердження проекту державою і клієнтом, він передається на виконання будівельної компанії.

У разі, якщо Ви не хочете проходити всі ці довгі етапи, компанія WINNERSTROY може запропонувати вже готові проекти до виконання. Це зменшить обсяг робіт і дозволить швидше перейти до виконання. Ціни на проекти від компанії WINNERSTROY починаються від 50грн / м2. WINNERSTROY піклується про своїх клієнтів, тому проводить політику демократичних цін. Ви завжди зможете створити будинок мрії з проектною компанією WINNERSTROY.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.