Поради

Арматура для СІП – сфера застосування та різновиди

Джерелом електричної енергії є електростанції. Вони можуть бути тепловими, атомними, дизельними, атомними та навіть сонячними. Незалежно від виду електростанції, що генерується ними енергію, часто необхідно транспортувати на значні відстані до підстанцій. Надалі вона вже надходить до всіляких споживачів – приватні будинки, підприємства, бізнес-центри та не тільки.

З метою транспортування застосовують СІП. Є самонесучі ізольовані дроти. Завдяки їх використанню автоматично відпадає необхідність у вирубуванні дерев, знесенні різних перешкод та спорудженні складних конструкцій. Але щоб СІП прослужили тривалий час і були ґрунтовно захищені від руйнування, у тому числі і від обривів, необхідно задіяти спеціальну арматуру.

Арматура для СІП: що є і основна номенклатура виробів

Якщо сказати простою мовою, то за допомогою арматури СІП кріплять до будівель, до стін, до стовпів, а також до різноманітних інших споруд. Пристосування повинні витримувати вагу проводів, не руйнуватися під впливом опадів та перепадів температур, а також не перешкоджати обслуговуванню струмопровідних компонентів фахівцями. Номенклатура арматури для СІП включає наступні позиції:

  • Хомути. Використовуються для надійної фіксації кабелю різних об’єктах;
  • Гільзи. Призначені для герметичного підключення дротів до електромереж абонентів;
  • Контактори сполучні;
  • Інструменти для натяжки;
  • Наконечники. Встановлюються на кінцівках самонесучих проводів. Виключають їх контакт із водою;
  • Комплекти для фасадного кріплення;
  • Затискачі для кабелю. Забезпечують герметичне з’єднання проводів та їх відгалужень;
  • Підтримуючі анкерні кронштейни та багато іншого.
  • Ряд вимог, що висуваються до арматури для СІП

Головна вимога – це універсальність. Арматура повинна підходити для всіх відгалужень та магістралей. Наступні вимоги – це стійкість до впливу ультрафіолетових променів та опадів. Компоненти будуть цілий рік і 24 години на добу перебувати під відкритим небом. Сказати потрібно і таку вимогу, як забезпечення натягу дроту без пошкодження його ізоляції.

Випуском арматури для СІП займаються багато компаній. Одна з них – це E.NEXT. Її продукція відрізняється надійністю та гідним рівнем якості. Подивитися арматуру для СІП E.NEXT можна на сайті компанії.

Голос Сокальщини на GoogleNews